додому Новини Черкащина За рішення виконкому про єдиного управителя взялась черкаська прокуратура

За рішення виконкому про єдиного управителя взялась черкаська прокуратура

0

Черкаська місцева прокуратура відреагувала на повідомлення у ЗМІ щодо підвищення тарифів на комунальні послуги та призначення управителя багатоквартирних будинків у місті Черкаси.

Встановлено, що службові особи Черкаської міської ради, зловживаючи службовим становищем, прийняли рішення про визначення переможця конкурсу з призначення вищевказаного управителя та визначили перелік послуг з управління багатоквартирними будинками, вартість яких неправомірно та безпідставно завищена. Про це інформує прес-служба прокуратури.

З огляду на викладене, за вказаним фактом Черкаською місцевою прокуратурою внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки).

На даний час досудове розслідування триває, проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії, спрямовані на повне та неупереджене дослідження обставин кримінального провадження, за результатами проведення яких їм буде надано належну правову оцінку та прийнято законне процесуальне рішення.

Нагадаємо, минулого тижня Черкаський міськвиконком затвердив результати конкурсу на визначення управителя багатоквартирних будинків. Згідно з проектом рішення, ним стало підприємство Андрія Бортника "Сантехбудконструкція". Відтепер черкасці змушені платити від кількох десятків копійок до десяти гривень за квадратний метр житлової площі.

Як повідомляв сайт vikka.ua, депутат просить скасувати рішення щодо переможця конкурсу на управителів будинку.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version