додому Новини Черкащина З території черкаської гімназії невідомі викрали висаджені напередодні дерева (ФОТО)

З території черкаської гімназії невідомі викрали висаджені напередодні дерева (ФОТО)

0

Там, де учора була висаджена алея молодих туй, сьогодні – рядок ям і сліди від волочіння дерев. Таку картину побачив заступник директора Дев’ятої гімназії з адміністративно-господарської частини Олександр Поль на подвір’ї навчального закладу, коли робив традиційний обхід території. Зловмисники викрали шість туй, ще одну – дотягли до огорожі, однак, ймовірно, не встигли завантажити. Про це кореспондентам vikka.ua розповіли в гімназії. 

Напередодні туї висадили педагоги школи спільно з представниками міської влади та колегами з турецького міста Кушадаси. Останні саме перебували у Черкасах з візитом. Тож молода алея мала символізувати партнерство та дружбу навчальних закладів із різних країн. 

Фото gym9.ck.ua

"О 7:30 я вже помітив, що дерева так цинічно викопані й викрадені. Серце обливається кров’ю, – розповідає Олександр Поль. – Так цинічно красти у дітей! До цього вандали понівечили 12 нових облицювальних панелей на стінах гімназії. Однак така панель коштує 980 гривень!"
 

На місце події вже викликані правоохоронці, працює слідчо-оперативна група. Нині переглядають відео з камер, встановлених на сусідніх будівлях. Водночас, в гімназії просять усіх, хто, ймовірно, став свідком викрадення або володіє будь-якою інформацією, допомогти у розшуку злочинців.

Як повідомляв сайт vikka.ua, співак з Черкас долучився до акції на підтримку Сєнцова. 

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version