додому Новини Юні баскетболістки Черкас вибороли "бронзу" та "срібло" на Кубку в Одесі ...

Юні баскетболістки Черкас вибороли "бронзу" та "срібло" на Кубку в Одесі (ВІДЕО)

0

В Одесі 4 вересня відбувся традиційний турнір з баскетболу 3х3 присвячений дню міста. Всього в "Кубку ООФБ" взяли участь 39 команд  різних вікових груп з Одеси, Миколаєва, Черкас, Олександрії та Білгорода-Дністровського. Про це повідомили у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради.

Змагання дівчат у віковій категорії до 14-ти років зібрали 3 команди. Так, бронзову і срібну позиції зайняли черкаські команди КДЮСШ-04 та КДЮСШ-03.

Після матчів були визначені переможці та призери турніру, які крім медалей отримали подарункові сертифікати від партнера чемпіонату України з баскетболу 3х3 – компанії "Peak".

Як повідомляв сайт vikka.ua, "Черкаські мавпи-2" розпочали підготовку до сезону.