додому Новини У напруженій грі "Черкаські Мавпи" поступились одеситам (ФОТО)

У напруженій грі "Черкаські Мавпи" поступились одеситам (ФОТО)

0

Після двотижневої перерви "Черкаські Мавпи" поновили виступи в українській Суперлізі, повідомляє прес-служба клубу.

Команда Максима Міхельсона не змогла впоратися з одеською "БІПОЮ". Проблема з відсотком реалізації триочкових та хороший захист суперника не дозволив черкасцям розраховувати на прийнятний результат.

Господарі захопили перевагу з перших хвилин і не дозволяли “Мавпам” підібратися в рахунку по ходу всієї першої половини, утримуючи двозначну перевагу. Обидві команди атакували з високим відсотком з гри (50%), однак БІПі вдалося виграти першу половину з 11-очковою перевагою завдяки меншій кількості втрат і відмінному відсотку з-за дуги.

На жаль для вболівальників “Мавп”, боротьби в цьому матчі так і не вийшло. БІПА спокійно утримувала перевагу і після великої перерви продовжувала атакувати з високим відсотком, краще рухала м’яч і грала просто енергійніше за суперника. Фінальна сирена зафіксувала підсумковий рахунок – 83:58 на користь одеситів.