додому Новини У Черкасах змагалися тенісисти із 14 країн світу (ФОТО)

У Черкасах змагалися тенісисти із 14 країн світу (ФОТО)

0

У Черкасах протягом трьох тижнів за першість змагалися тенісисти із 14 країн світу.

Так, 28 травня завершився турнір для молодих тенісистів, що проходить під егідою Федерації тенісу України. Як інформують у Черкаському прес-клубі, на базі черкаського спорт-готелю "Селена" три тижні тривали змагання тенісистів із 14 країн світу.

"Загалом, у турнірі взяли участь 80 спортсмени із України, Швейцарії, Німеччини, Польщі, Бельгії, Естонії, Франції, Італії, Білорусі, Азербайджану, Узбекистану, Грузії, Молдови та Росії. Такі турніри, розраховані на професійне зростання молодих спортсменів, відбуваються на базі "Селени" ось уже шостий рік – і восени ми плануємо тут ще одну серію Futures", – розповіла директор турніру Олена Андрєєва.

Переможець та фіналіст першого тижня змагань

Нинішня серія турнірів тривала три тижні, кожен турнір мав призовий фонд у 10 тисяч доларів. За результатами змагань першого тижня чемпіоном став спортсмен із Бельгії Sander Gille, фіналістом – українець Владислав Манафов. Він був фіналістом і другого тижня змагань, де чемпіоном став спортсмен із Польщі Majchrzak Kamil. За результатами третього тижня, чемпіоном став росіянин Іван Неделько (неодноразовий чемпіон черкаських Futures), фіналістом – українець Денис Мілокостов.