додому Новини У Черкасах відкрили літній майданчик для стрільби з лука європейського зразка (ФОТО)

0

На території ФОК ДЮСШ "Дніпро-80" у Черкасах урочисто відкрили літній майданчик для стрільби з лука європейського зразка. Про це повідомили у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради.

За словами президента обласної федерації стрільби з лука Наталії Калініченко, на цю подію черкаські лучники чекали близько 18 років, майданчик побудований за всіма європейськими стандартами техніки безпеки: звели захисний вал, рубежі для стрільби, захисну огорожу та будиночок для тренерів. Тут можна проводити змагання від місцевого до міжнародного рівня.

Вже на сьогодні Черкаси мають своїх чемпіонів: Юлія Щепак (чемпіонка України зі стрільби з луку 2014 року), Софія Новицька (бронзова призерка чемпіонату України, учасниця, яка посіла 2 місце у стартовому колі та 4-те в командному) і навіть серед найменших нещодавно Настя Савчук на міжнародних змаганнях у Києві стала призером "Царь-гори".

До речі, близько 50 спортсменів беруть участь у відкритому міському чемпіонат зі стрільби з лука.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські багатоборці стали призерами чемпіонату України.