додому Новини Черкаси У Черкасах попрощалися із загиблими воїнами

У Черкасах попрощалися із загиблими воїнами

0

У Черкасах попрощалися із захисниками, які віддали за Україну свої життя. Максим Валерійович Савенков народився у Черкасах, навчався у Черкаській загальноосвітній школі №19. Після школи навчався у Черкаському авто-дорожньому ліцеї №22, отримав спеціальність «слюсар з ремонту автомобілів». Про це пише сайт Черкаської міської ради.


Проходив строкову військову службу у лавах Збройних Сил України.

Після цього працював в охоронній сфері, а згодом на різних підприємствах, що займалися будівництвом.

Максим Савенков проходив військову службу на посаді старшого стрільця-оператора штурмової роти військової частини. Загинув під час виконання бойового завдання поблизу Донецької області. Йому навіки залишиться 24 роки.

Юрій Володимирович Погрібний народився у Черкасах. Закінчив школу №12. Після школи переїхав до батьків у Португалію, де працював на птахофабриці, а згодом на приватній фермі. Через рік повернувся до рідних Черкас, де працював фрілансером.

Юрій Погрібний Проходив військову службу на посаді стрільця-помічника  гранатометника десантно-штурмового батальйону військової частини. Відданий військовій присязі на вірність українському народу, загинув на полі бою. Воїну було 28 років. Вічна пам’ять і вічна слава цим молодим і відважним воїнам, які захищали Україну до останнього подиху. Щирі співчуття рідним і близьким.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version