Рух – це життя, а біг – це міцне здоров’я, сталеві м’язи та невичерпна енергія. Не дивно, що серед спортсменів так багато любителів кардіо. Тренуватися комфортно, якщо на руці є Смарт-годинник для бігу з величезною кількістю корисних функцій. Детально про найкрутіші можливості аксесуара – трохи нижче.
Відтворення музики
Ще кілька років тому розумні годинники могли відтворювати музику лише у «зв’язці» зі смартфоном. Сучасні моделі – самостійні. Вони мають доступ до популярних музичних сервісів, а також можуть програвати треки, завантажені користувачем у внутрішню пам’ять.
Придбати Смарт-годинники з музикою можна на сайті Wo.ua.
Контроль серцебиття
Занадто висока частота серцебиття під час кардіотренувань недопустима. Пульс понад 200 — тривожний сигнал. Він свідчить про те, що організм працює в «екстреному режимі». Наслідки понаднормового навантаження на серце проявляються у вигляді підвищеного тиску, проблем з диханням, болісних відчуттів у грудях.
Вбудований у годинник датчик пульсу у тандемі зі спеціалізованим додатком виконує такі завдання:
- контролює кількість ударів серця за хвилину;
- будує електрокардіограму;
- виявляє пульсові зони
Автоматичні спортивні режими
Смарт-годинник для бігу з магазину Wo.ua підтримує безліч спортивних режимів. Використовувати його можна для моніторингу ефективності різноманітних тренувань. Гаджет однаково ефективний під час бігу на стадіоні, катання на велосипеді, занять на біговій доріжці, степпері або еліпсоїді.
Зв’язок
Під час тренувань не завжди виходить тримати смартфон під рукою. По-перше, він заважає виконувати вправи, а по-друге – може постраждати через падіння, удар чи контакт з вологою. Через це доводиться пропускати важливі дзвінки та термінові повідомлення. Спортивний годинник вирішує проблему, оскільки синхронізується з телефоном і тимчасово замінює його.
Можливості гаджета приємно вражають. З нього можна телефонувати та відповідати на вхідні дзвінки, а також читати й писати вхідні повідомлення, переглядати сповіщення з соціальних мереж.
Навігатор
GPS-трекер, вбудований у Смарт-годинник, полегшує життя любителів бігу по звичайній та пересіченій місцевості. Він допомагає:
- прокладати довгі маршрути;
- розраховувати оптимальну швидкість пересування;
- прогнозувати рельєф місцевості;
- вимірювати пройдені дистанції.
Не зайвий для бігунів і пульсоксиметр, який визначає концентрацію кисню в крові. Ще одна надкорисна функція — контроль падіння та сигнал SOS.
Як повідомляла раніше vikka.ua, новорічні секрети економії від черкаського подружжя (ВІДЕО)