додому Новини Порошенківці визначилися зі своїм ставленням до забудови "ями" за драмтеатром

Порошенківці визначилися зі своїм ставленням до забудови "ями" за драмтеатром

0

Фракція Блоку Петра Порошенка в міській раді дві години розглядала проект рішення "Про надання ЖБК "Резиденція" містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки по вул. Гоголя, 261", що відома у народі як "яма" за драмтеатром.

Про підсумки засідання повідомив у Facebook перший заступник міського голови Черкас Тарас Хвиль.

"Дійшли згоди, що треба шукати компроміс, щоб нарешті місто позбулось ганебного котловану в центрі. На жаль, на підставі документів, що надані членам виконкому для попереднього ознайомлення, неможливо ухвалити остаточного рішення. Виникають питання, на які під час засідання, я сподіваюсь, дасть відповідь головний архітектор міста", – зазначив Хвиль.

Також перший заступник мера сказав, що "порошенківці" вже мають до забудови такі вимоги:

– кількість секцій у будинку при такій висотності має бути не більше двох, адже допустима щільність населення (для житлової забудови), згідно з містобудівними умовами та обмеженнями – 450 осіб/га. Містобудівні умови, згідно з цим проектом рішення, видаються на одну секцію з 80 квартир, в яких проживатиме, згідно з будівельними нормами, 140 мешканців;

– не повинно бути суцільної забудови ділянки, має залишитись рекреаційна зона;

– забудовник має винести на розгляд архітектурної містобудівної ради варіанти ексізного проекту;

– інвестор має забезпечити кожну квартиру будинку паркувальними місцями;

– будівництво має проводитись лише згідно із зонінг-планом. Найближчим часом має бути розроблений та затверджений план детальної забудови території;

– забудовник повинен відновити зелені насадження, знищені разом зі сквером;

– проект має бути візуалізованим у 3-д форматі та наданий для ознайомлення членам виконкому, депутатам та громадськості.

Також фракція дійшла думки, що подібні рішення не має розглядати виконком.

"Згідно із законом, ця функція є у компетенції головного архітектора міста. У більшості обласних центрів саме головні архітектори надають містобудівні умови і обмеження на забудову земельних ділянок та несуть персональну відповідальність (аж до кримінальної) за ухвалені рішення", – додав Тарас Хвиль.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version