додому Новини Підозрюваного у вбивстві кам’янського старшокласника залишили під вартою

Підозрюваного у вбивстві кам’янського старшокласника залишили під вартою

0

Придніпровський районний суд залишив під вартою 15-річного кам’янчанина Ігоря Слабенка, якого підозрюють у вбивстві. Про це vikka.ua повідомила мама підозрюваного.

Судове засідання відбулося вчора і тривало майже півдня.

Суддя повністю задовольнив прохання прокуратури (Ігоря не випустили під домашній арешт, відвід судді не зробили). Прохання адвоката привезти хлопця до зали суду відхилили.

Відео- та фотозйомку суддя заборонив.

Адвокати Слабенків планують подавати до Європейського суду з прав людини. На їхню думку, судді "порушили конституційні права неповнолітнього хлопця".

Нагадаємо, раніше Ігорю Слабенку Чигиринський суд присудив 8 років позбавлення волі. Його підозрюють у вбивстві семикласника Дмитра Артеменка. Під час розслідування слідство визначило кількох підозрюваних. Та взялися тільки за одного. Через такі дії правоохоронців повстало місто. Кам’янка виходила на народні віча та пікетувала райвідділок. Результату не дало. Зараз хлопець перебуває у СІЗО.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version