Налагодження діалогу між громадянами, аби запобігти конфліктам під час масових заходів. Відтепер ці функції на Черкащині виконуватиме "поліція діалогу" – група комунікації. Про це 14 квітня під час прес-конференції повідомив заступник керівника обласної національної поліції Віктор Іванько.
На сьогодні такі групи створені та функціонують в апараті ГУНП та 5-ти "кущових" відділах поліції Черкащини: Черкаському, Золотоніському, Смілянському, Звенигородському та Уманських відділах поліції. Така група комунікації складається з найбільш досвідчених працівників управління превентивної діяльності, патрульної поліції та поліцейських-психологів.
"Основна зброя – це слово і здоровий глузд. Діалог, як свідчить практика, знижує критичний рівень на масових заходах. Ці групи контактуватимуть з учасниками заходів, спілкуватимуться із пресою", – сказав Віктор Іванько.
Як зазначив заступник керівника обласної національної поліції, використання можливостей "поліції діалогу" суттєво знижує рівень агресії учасників масових заходів та дозволить спростити роботу патрульних поліцейських і поліції особливого призначення.
Під час конференції правоохорнці продемонстрували жилетки, в які буде одягнена черкаська "поліція діалогу".
Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаській поліції бракує дільничних.