додому Новини Одарич розповів, якою бачить концепцію розвитку громадського транспорту

Одарич розповів, якою бачить концепцію розвитку громадського транспорту

0

Міський голова Сергій Одарич не полишає надії на запровадження в Черкасах нової концепції розвитку громадського транспорту, перейнятої в Європі.

Про це йдеться в матеріалі vikka.ua "Бунт перевізників: маршруток поменшає, проїзд подорожчає".

"Я думаю, що економіка і таке зростання вартості пального нас неминуче приведе до європейської системи управління громадським транспортом: єдина муніципальна компанія, єдиний квиток на всі маршрути, єдина цінова політика, єдине замовлення тощо", – наголосив він.

"Сьогодні в чому проблема? Перевізники несуть зайві витрати в погоні за пасажиром, аби заробити тих 3 гривні. Але для цього витрачають зайві кошти: тримають зайві автобуси, зайвих водіїв тощо. Коли оплата за перевезення здійснюватиметься за кілометр пробігу, то зникне потреба у зайвих одиницях транспорту", – пояснив мер.

Тоді, на його думку, також буде можливість зробити чіткий графік руху і контролювати його дотримання, а ще – поставити великі автобуси на найбільш навантажені маршрути.

"У нинішніх умовах значно вигідніше працювати на великих маршрутках. Тобто, коли збільшується інтервал руху, то великий автобус іде і може брати, скажімо, 90 пасажирів. При цьому собівартість перевезень значно падає, ніж перевозити "богданчиками", які беруть лише 20-30 пасажирів", – підсумував Одарич.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version