додому Новини Найкращі художники стріт-арту розпишуть центральну вулицю Черкас

Найкращі художники стріт-арту розпишуть центральну вулицю Черкас

0

У Черкасах переможці конкурсу "Технології як мистецтво", організованого компанією ВОЛЯ, нанесуть свої унікальні ескізи на паркані біля будівлі, що на бульварі Шевченка, 296.

Відділ реклами та дизайну міського середовища Черкаської мерії вирішив підтримати творчу ініціативу загальнонаціонального телекомунікаційного провайдера і місцевих художників, щоб зробити центральну вулицю Черкас мальовничішою.

Нагадаємо, що арт-об'єктом для майстрів графіті в межах проекту вже став паркан компанії по вулиці Сєдова, 22.

Серед учасників проекту як відому художники, так і початківці-любителі.

Творчу родину Юлії та Сергія Байрак добре знають не тільки в Україні, а й за кордоном.

Сергій Байрак – художник-живописець, іконописець. Пише портрети в стилі академічного живопису і поп-арт, пейзажі, копії картин, абстрактні полотна, іконостаси та ікони. Понад 700 його робіт знаходиться в приватних колекціях України, США, Європи та Австралії.

Юлія Байрак − відомий дизайнер одягу, fashion-ілюстратор, художник-графік. Пише портрети-шаржі, розробляє різні дизайн-проекти − від логотипів до ілюстрацій для книг. Разом із чоловіком Юлія створила в Черкасах острівець для талановитих і неординарних особистостей − Будинок мистецтв.

– Ми позитивно оцінюємо проект ВОЛІ. У кожному стилі живопису та графіці є своя загадка, і тільки практична робота дає можливість її зрозуміти. Авторські графіті на паркані, без сумніву, зроблять вулиці яскравішими і створять неповторний колорит, − переконані художники родини Байрак.

Молодий дизайнер Богдан Горпініч захопився стріт-артом ще в школі. На ескізі Богдана − винахідник Нікола Тесла.

− Особистість Ніколи Тесли дуже цікава, оповита багатьма міфами. Вражає, що цей скромний чоловік з дуже аскетичним способом життя створював неймовірні для свого часу речі. Завдяки таким людям технократична цивілізація розвивається дуже швидко. Тому розкрити тему конкурсу "Технології як мистецтво" я вирішив саме через образ Тесли − істинного художника в технологіях, − розповідає Богдан.

Альона Науменко, студентка Черкаського національного університету, вивчає у виші образотворче мистецтво.

− Арт-паркан прикрашатиме Черкаси й даруватиме позитивну енергетику. Добре, коли повсякденне життя розбавлено яскравими фарбами. Я з дитинства люблю розписувати те, що мене оточує, − стіни рідного дому, вулицю і навіть кімнату в гуртожитку.

Дар′я Лада, також студентка Черкаського національного університету, майже весь вільний час присвячує заняттям малюнком і живописом. Брала участь у волонтерських об'єднаннях початківців художників "За чистоту" і малювала графіті за підтримання чистоти на черкаських пляжах.

− Конкурс ВОЛІ – чудова нагода спробувати свої сили і в той же час сприяти розвитку рідного міста. Я впевнена, що цей проект стане своєрідним поштовхом для подальшої реалізації креативних ідей талановитих черкащан,− переконана дівчина.

Дизайнер Наталія Біленька працює в дитячому журналі.

− Дуже хочу проявити себе в жанрі стріт-арту, − каже вона, − тому вдячна компанії ВОЛЯ за цю можливість. Коли мені було п'ять років, учні художньої школи розписали графіті сірий паркан навколо будівлі, яка зводилася в центрі міста. Більшість малюнків там були унікальними й неповторними. Ще тоді мені дуже захотілося створити щось подібне, таке саме масштабне й хороше. Якісне яскраве графіті поліпшить настрій всій вулиці і всьому мікрорайону. Чим більше мистецьких парканів буде в Черкасах, тим цікавіше заговорить місто.

Конкурсні роботи черкаських художників можна побачити на сторінках ВОЛІ в соціальних мережах ВКонтакте і Facebook.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version