додому Новини Черкащина На Черкащині визначили кращого спортсмена місяця

На Черкащині визначили кращого спортсмена місяця

0

Сергій Куліш визнаний кращим спортсменом вересня-2024 на Черкащині. Про це повідомляє пресслужба НОК України в Черкаській області.

Підсумки спортивних досягнень за вересень 2024 року підбили на Черкащині. Експертна комісія відділення НОК України в області визначила кращого спортсмена місяця серед претендентів, які відзначилися на всеукраїнських змаганнях. У номінації змагалися стрілець Сергій Куліш та фехтувальник Станіслав Закутній. За підсумками досягнень перемогу отримав Сергій Куліш, який разом із тренером Віктором Нагнієм буде нагороджений премією.

Сергій Куліш, заслужений майстер спорту України, виборов чотири нагороди на Відкритому літньому чемпіонаті України зі стрільби кульової у Вінниці: три золота та одне срібло. Станіслав Закутній, майстер спорту України, став переможцем чемпіонату України з фехтування серед юніорів, здобувши перше місце в індивідуальній першості та друге в командній.