додому Новини Матч у Черкасах завершився поразкою швейцарської збірної

Матч у Черкасах завершився поразкою швейцарської збірної

0

Матч відбіркового турніру на Євро-2015 української молодіжки у Черкасах завершився поразкою збірної Швейцарії. Про це повідомляє "УНІАН".

Збірна України обіграла команду Швейцарії з рахунком 2:0. Господарі поля відкрили рахунок вже на 7-й хвилині. Дмитро Рижук зумів замкнути на дальній штанзі подачу після розіграшу кутового. Подвоїв перевагу українців Редван Мемешев на 77-й хвилині. Футболіст головою переправив м`яч у ворота після навісу з лівого флангу.

Після перемоги команда України опинилася на 2-ому місці в турнірній таблиці. Після семи ігор українці здобули 13, тоді як швейцарці – 12. У лідера таблиці – збірної Хорватії – 19 балів і гарантоване перше місце.

У заключному матчі групового етапу українці мають зустрітися з явним аутсайдером турнірної таблиці – командою Ліхтенштейну. У разі перемоги українська команда з другого місця вийде в наступний етап плей-офф кваліфікаційного турніру.

Нагадаємо, гра Україна – Ліхтенштейн відбудеться 8 вересня також на Черкаському стадіоні.

Джерело: Вконтакте/Типичные Черкассы