додому Новини "Черкаський Дніпро" обіграв донецький "Олімпік" (ФОТО)

"Черкаський Дніпро" обіграв донецький "Олімпік" (ФОТО)

0

"Черкаський Дніпро" на виїзді обіграв "Олімпік" Донецьк із рахунком 1:2. Про повідомили в прес-службі ФК "Черкаський Дніпро".

"Черкаський Дніпро" здобув вольову перемогу у виїзному матчі проти представника Прем'єр-ліги.

Динамічний матч не був багатим на гольові моменти.  У середині першого тайму після флангового навісу активного Антона Крамара  капітан дніпрян Олег Тарасенко пробив повз ворота дончан. Рахунок у матчі відкрив вихованець черкаського футболу Володимир Танчик – півзахисник "Олімпіка" у падінні через себе вразив дальній кут воріт приїжджої команди.

У другому таймі підопічні Ігоря Столовицького, завдячуючи дублю Юрія Бушмана, вирвали перемогу над вищою за класом командою.  Спочатку півзахисник "Черкаського Дніпра" реалізував одинадцятиметровий удар за фол проти Дениса Балана, а потім вправно закинув за "комірець" голкіперу номінальних господарів поля.

Наступний контрольний матч "Черкаський Дніпро" також проведе на Київщині –11 липня  у селі Щасливе проти молодіжного складу донецького "Шахтаря".

Як повідомляв сайт vikka.ua, у "Черкаський Дніпро" може увійти відомий український футболіст.