додому Новини Черкащина Черкаські спортсмени здобули нагороди на чемпіонаті України з фехтування на шаблях

0

З 27 по 29 вересня у Києві проходив чемпіонат України з фехтування на шаблях серед юніорів, у якому взяли участь вихованці КДЮСШ №2 ЧМР. Про це повідомляє Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

В особистих змаганнях серед юніорок Дар’я Науменко виборола бронзову медаль, посівши третє місце. У командних змаганнях серед дівчат команда «Черкаси 1» у складі Дар’ї Науменко та Анни Закорчменної стала чемпіоном, здобувши золото. Команда «Черкаси 2», до якої входили Мілана Закутня, Анна Макаренко та Івлєва, зайняла восьме місце.

Серед юніорів команда «Черкаси 1» у складі Данііла Абросімова, Іллі Сидоренка та Данііла Лавренюка здобула срібні нагороди, фінішувавши на другому місці. Команда «Черкаси 2» (Едуард Недопас, Ярослав Арапов, Станіслав Живий, Ігор Бублієнко) завершила змагання на восьмому місці.