додому Новини Черкащина Черкаські спортсмени здобули чергові перемоги на змаганнях зі спортивного орієнтування

0

Незважаючи на спекотну погоду, спортсмени та тренери відділення спортивного орієнтування КДЮСШ ЧМР продовжують свій успішний змагальний сезон. Про це повідомляє департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР.

З 9 по 14 липня у місті Світловодськ пройшов командний Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед юнаків. Учні КДЮСШ ЧМР вкотре продемонстрували високий рівень підготовки.

Зозуля Єгор став дворазовим чемпіоном України на середній та короткій дистанції у групі Ч-14, а Шаповал Влада посіла третє місце на короткій дистанції у групі Ж-12.

Паралельно з чемпіонатом України відбулися Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування (бігом), де Щербина Владислав здобув друге місце у групі Ч-10, а Різник Тимофій став переможцем у групі Ч-20.

Збірна команда Черкаської області, сформована з вихованців КДЮСШ, посіла п’яте місце.