додому Новини Черкаси Черкаські рятувальники стали срібними призерами з гирьового спорту

Черкаські рятувальники стали срібними призерами з гирьового спорту

0

Рятувальники Черкащини стали другими на змаганнях з гирьового спорту, про це пише пресслужба Управління ДСНС у Черкаській області.

2 квітня на території спортивного комплексу ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля відбувся Кубок Черкаської обласної організації ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту серед силових структур області.

Черкаські рятувальники були представлені у 6 вагових категоріях, у трьох з яких звони змогли вибороти медалі. У ваговій категорії до 63 кг другий результат показав співробітник Управління Антон Єфремов. Ще одне срібло у категорії до 68 кг виборов співробітник 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини Сергій Кокозей. У виконанні вправ з поштовху та ривку, у ваговій категорії до 73 кг не було рівних Олександру Сисі, начальнику караулу ДПРЧ-10.

У підсумковому заліку команда Управління ДСНС України у Черкаській області виборола 2 загальне місце пропустивши попереду команду гирьовиків з ЧІПБ. 3-тє місце завоювали представники Управління поліції охорони в Черкаській області.

Сайт vikka.ua повідомляв, вперше у Черкасах відбудуться Всеукраїнські Ігри Нескорених.