додому Новини Освіта Черкаські освітяни побували на тренінгу від переможниці премії «Global Teacher Prize Ukraine...

Черкаські освітяни побували на тренінгу від переможниці премії «Global Teacher Prize Ukraine 2024» Лесі Павлюк

0

Благодійний фонд «Схід SOS» організував тренінг для 55 вчителів Черкас від освітянки та переможниці премії «Global Teacher Prize Ukraine 2024» Лесі Павлюк.

Цієї п’ятниці, 21 лютого, до Черкас з навчальним тренінгом для вчителів початкових класів у межах «Освітніх посиденьок» завітала Леся Павлюк – освітянка з Франківщини та переможниця премії Global Teacher Prize Ukraine 2024. Леся першою почала працювати з інклюзивним класом ще до реформи Нової української школи, а її інноваційні методики допомагають учням розкривати потенціал, а вчителям – працювати ефективніше.

«Мама й колеги часто жартують, скільки ще я можу говорити про мозок. Так, я не нейробіолог, але з власного досвіду переконалася: тренування його фізичних властивостей суттєво покращує процеси навчання. Першим про це заговорив Пол Денісон. У своїх дослідженнях він довів, що систематичне виконання вправ освітньої кінезіології значно підвищує здібності дітей до навчання», – поділилася Леся Павлюк.

На тренінгу Леся поділилася з учителями черкаських шкіл ефективними методиками освітньої кінезіології. Вона розповіла, як використовувати рухові вправи для покращення концентрації та активності дітей, розробляти завдання, що одночасно розвивають мислення, пам’ять і моторику, а також стимулювати багатозадачність у молодших школярів. Ці підходи допомагають учителям утримувати увагу учнів, сприяють їхній активній взаємодії та створюють творчу атмосферу в класі.

«Тренінг був надзвичайно корисним! Леся поділилася сучасними та цікавими методиками освітньої кінезіології. Вправи, такі як «Грибниця”,

«Паук» і «Десяток» обов’язково буду застосовувати на практиці. Особливо цінно було спробувати розробляти вправи з колегами в командній роботі. Дякую за досвід!», – поділилася відгуком учасниця тренінгу Олена.

З 2016 року Благодійний фонд «Схід SOS» підтримує заклади освіти та розвиває програми з розвитку громадянського суспільства та подолання освітніх втрат. Однією з ініціатив є проєкт «Освітні посиденьки», що покликаний робити усе можливе, аби діти та молодь мали доступ до

якісної освіти, а освітяни – можливості для професійного зростання. Ініціатива «Освітні посиденьки» триває з грудня 2023 року та вже долучила 567 вчителів із Запоріжжя, Харкова, Черкас, Вінниці та Одеси.

«В умовах війни освітня система перебуває в постійній трансформації. Ми в «Освітніх посиденьках» робимо все можливо, щоб вчителі набували важливих навичок, вдосконалювали свій професіоналізм та надавали ще якісніші послуги дітям, адже вони як ніхто на це заслуговують», – зазначила Катерина Тимченко, менеджерка освітніх програм.

 Ініціатива реалізується БФ «Схід SOS» у межах проєкту «Підтримка постраждалих унаслідок війни вразливих груп населення та жителів віддалених територій України» за фінансової підтримки Європейського Союзу. European Union in Ukraine

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version