додому Новини Черкащина "Черкаські Мавпи-2" припинили боротьбу за кубок України

"Черкаські Мавпи-2" припинили боротьбу за кубок України

0

Дублери "Черкаських Мавп" на виїзді поступилися "Дніпру-2" і припинили боротьбу за національний кубок. Про це повідомляють на сайті баскетбольного клубу.

До Дніпра підопічні Олександра Ворони їхали із не простим завданням. Кілька днів тому черкасці програли вдома з різницею 19 балів, тому, аби пройти далі, потрібно було нівелювати це відставання. Поборотися гравці "Мавп-2" не зуміли. На власному паркеті дніпряни провели значно кращий матч.

Господарі паркету запропонували цупкий захист, як наслідок у черкасців мало що вдавалося в нападі. Окрім цього, дніпряни не лишили шансів супернику і в боротьбі на щитах. Баскетболісти "Дніпра" із відчутним гандикапом виграли підбирання – 58:40. За таких показників, сподіватися на перемогу було складно.

Як підсумок, у не надто результативній грі баскетболісти "Дніпра" виграли кожну чверть й перемогли. 71:47, "Дніпро-2" вибиває "Черкаські Мавпи-2" з кубку України.

Як повідомляв сайт vikka.ua, "Черкаські Мавпи" поступилися одеській команді в овертаймі.