додому Новини Черкаські кікбоксери вибороли золото на всеукраїнському турнірі

Черкаські кікбоксери вибороли золото на всеукраїнському турнірі

0

Студенти Інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля на всеукраїнському турнірі з кікбоксінгу "Київська осінь" вибороли золото. Про це пише видання "Черкаський спорт".

У змаганнях брали участь спортсмени із Кіровограду, Харкова, Одеси, Києва, Черкас тощо. Змагання тривали 4-5 жовтня.

Перше золото у скарбничку черкаської команди виборов Станіслав Толкач у ваговій категорії до 67 кг. Першим у ваговій категорії до 71 кг став ще один черкащанин –  Назар Смолярчук. Ще одне золото в актив нашої команди виборов Денис Толстіков у ваговій категорії до 75 кг.

До змагань хлопців підготував багаторазовий призер міжнародних першостей – Ігор Приходько. Свою колекцію нагород він також доповнив золотом у ваговій категорії до 86 кг.