додому Новини Черкаські екологи наловили браконьєрських сіток довжиною майже 9 кілометрів (ВІДЕО)

Черкаські екологи наловили браконьєрських сіток довжиною майже 9 кілометрів (ВІДЕО)

0

З 1 квітня в області триває широкомасштабна оперативно-профілактична операція "Нерест". Про підсумки роботи за 15 днів повідомляє на своїй сторінці у Facebook заступник начальника Державної екологічної інспекції у Черкаській області Олександр Позняков.

"За 15 днів роботи на водоймах області проведено 20 рейдів, вилучено 124 заборонені знаряддя лову (сіток) загальною довжиною близько 9 км. Викрито 19 порушень правил рибальства, з яких 8 грубих, накладено та стягнуто штрафів на суму 634 грн. На порушників Правил рибальства підготовлено та передано до суду для притягнення до адміністративної відповідальності 8 матеріалів за ч. 4 ст. 85 КУпАП. До правоохоронних органів передано 2 матеріали, для проведення досудового розслідування та притягнення осіб до кримінальної відповідальності за ознаками ст. 249 КК України. Збитки, нанесені рибному господарству України, склали 7277 грн. В дохід держави здано 283 кг продукції риби", – йдеться у повідомленні.

Він нагадує, що за здійснення браконьєрського вилову риби сітними, колючими знаряддями лову, електрострумом, вибухівкою та іншими забороненими знаряддями передбачена адміністративна (розмір штрафу становить для громадян 340–680 гривень, для посадових осіб 510–850 гривень) та кримінальна відповідальність (розмір штрафу 3400–6800 гривень, або позбавлення волі строком до 3 років), з конфіскацією знарядь і засобів лову, та незаконно добутих водних біоресурсів.

Крім того, за кожну незаконно виловлену рибину незалежно від її розміру нараховується розмір завданої шкоди (для прикладу: сом – 425 гривень, щука – 340 гривень, судак – 510 гривень, лящ – 170 гривень тощо).

Як повідомляв сайт vikka.ua, для боротьюи з браконьєрами черкаські правоохоронці "озброїлися" тепловізорами та безпілотниками.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version