додому Новини Черкащина Черкаські боксери привезли медалі з чемпіонату Європи

Черкаські боксери привезли медалі з чемпіонату Європи

0

Усі троє спортсменів, які представляли Черкаську область на чемпіонаті Європи з боксу серед чоловіків та жінок до 23 років у Софії, Болгарія, повертаються додому з нагородами. Про це повідомляє перший заступник міського голови Черкас Сергій Тищенко.

Золоту медаль здобув Данило Лозан з Умані, який став чемпіоном Європи серед чоловіків до 23 років. У фіналі вагової категорії до 67 кг він переміг боксера з Вірменії Харутюна Хакобокхьяна.

Срібною призеркою чемпіонату стала Тетяна Довгаль з Багачевого/Черкас. У фіналі вагової категорії до 60 кг вона поступилася досвідченій суперниці з Вірменії Еліді Кочарян.

Бронзу виборов Дмитро Колісніченко з Умані. У півфінальному поєдинку вагової категорії 54 кг він зустрівся з боксером з Ірландії, якому судді віддали перевагу.

Українська збірна загалом посіла перше місце у загальнокомандному заліку, здобувши 8 золотих, 3 срібних та 3 бронзових медалі.