додому Новини Черкаси Черкасець Ілля Ковтун — срібний призер Олімпійських ігор

Черкасець Ілля Ковтун — срібний призер Олімпійських ігор

0
Ілля Ковтун
Illia Kovtun, of Ukraine, celebrates after winning the silver medal during the men's artistic gymnastics individual parallel bars finals at Bercy Arena at the 2024 Summer Olympics, Monday, Aug. 5, 2024, in Paris, France. (AP Photo/Abbie Parr)

Черкаський гімнаст Ілля Ковтун виступив в останньому фіналі Олімпійських ігор – вправах на паралельних брусах. Йому вдалося здобути «срібло» за результатами змагань. Повідомляє Відділення НОК України в Черкаській області.

Ілля Ковтун

Другим спортсменом з Черкащини, який підкорив подіум Олімпійських ігор у Парижі, став гімнаст Ілля Ковтун. Він виборов срібло у вправах на паралельних брусах. Серед фіналістів Ілля першим розпочав виступ. Тривалий час був лідером заліку і у підсумку поступився лише олімпійському чемпіону Токіо Цзоу Цзиньюаню.

Ілля уже привітав земляка, стрільця Сергія Куліша, який також приніс срібну нагороду для Черкас та олімпійської збірної України.