додому Новини Черкащина Черкасці здобули золоті медалі на Кубку світу з кікбоксингу

Черкасці здобули золоті медалі на Кубку світу з кікбоксингу

0

Представники КДЮСШ “Вулкан” з Черкас вибороли сім медалей, з яких три золоті, на Кубку світу з кікбоксингу WAKO, що проходив з 12 до 16 червня у Будапешті, Угорщина. Про це повідомила директорка КДЮСШ “Вулкан” Олена Курій на своїй фейсбук-сторінці.

У змаганнях взяли участь представники 48 країн, загалом понад 3000 учасників. Національна збірна України посіла третє командне місце.

Черкасці вибороли сім медалей:

Серед дорослих:

• Роман Щербатюк – золота медаль у категорії К-1, +91 кг. Він нокаутував у півфіналі спортсмена з Угорщини та у фіналі переміг поляка.
  • Анна Чорнобривець – бронзова медаль у категорії лоу-кік, -60 кг. Вона перемогла у чвертьфіналі спортсменку з Греції та поступилася у півфіналі полячці.
  • Нікіта Прогунов – бронзова медаль у категорії лайт-контакт, +94 кг.