додому Новини на ВІККА Економічні новини Віртуальна карта та оплата обличчям: українцям представили оновлений Приват24

Віртуальна карта та оплата обличчям: українцям представили оновлений Приват24

0

Не новий, а оновлений, однак – з величезною кількістю зручних функцій та "фішок". Напередодні, під час Privat Innovation Day відбулась презентація оновлень найвідомішого українського сервісу інтернет-банкінгу Приват24. Нині додаток уже доступний для скачування на Android та iOS, а чого чекати від нього, – у викладі далі.

За словами члена правління ПриватБанку Сергія Харитича, щодня додатком Приват24 користується близько 10 мільйонів клієнтів як веб-, так і мобільної версій. Всього на свої смартфони сервіс встановили понад 8 мільйонів користувачів, а це – 80% всіх встановлень інтернет-додатків в країні. Тому, працюючи над оновленнями, команда розробників намагалась почути якомога більше потенційних користувачів додатку. В його тестуванні взяло участь понад 250 тисяч осіб. І саме фідбеки від них, каже Харитич, допомагали зрозуміти, що потрібно покращити, що – змінити задля зручного й оперативного користування.

Сервіс отримав новий дизайн: іконка додатку змінила колір на чорний, стартова сторінка – інтерфейс, з’явилась можливість вибору темної чи світлої теми. Відтепер користувачі зможуть самі додавати найактуальніші для себе функції, формуючи таким чином головну сторінку.

Крім того, доступне меню для управління лімітами карт, перегляд виписок по кожній, їх можна сортувати в залежності від того, наскільки активно вони використовуються. Ба більше – дизайни всіх карт нині видно у верхній частині стартової сторінки. Крім того, вже дуже скоро у Приват24 можна буде отримувати виписки по рахункам інших банків.

Звичні платежі, які здійснюються найчастіше, віднині можна об’єднати під окрему іконку. А шаблони для платежів і переказів будуть формуватись автоматично.

До слова, тепер через Приват24 можна буде переказувати і валюту, а різні курси валют можна закріпити на головний екран додатку.

При цьому, наголошують розробники, усі функції попередніх версій в оновленій будуть збережені.

Одна з родзинок оновленого онлайн-банкінгу – віртуальна картка. Та має позбавити клієнтів банку від обов’язкового відвідування відділень та користування пластиком. Дебетова для виплат, кредитна "Універсальна", в іноземній валюті – доступний будь-який вид віртуальних карт. Для розрахунків у магазинах та закладах таку картку потрібно додати у віртуальний гаманець Apple Pay чи Google Pay.

Разом з оновленим інтернет-додатком ПриватБанк представив і чи не найцікавішу його "фішку" – технологію біометричної оплати FacePay24. Та реалізована банком спільно з Visa на основі технології Amazon Rekognitions і вже скоро має бути впроваджена у роздрібних торговельних мережах. Поки ж розрахуватись обличчям у прямому сенсі можна лише в магазинах кількох рітейлерів, де послуга запущена пілотно.

Для того, щоб почати "платити обличчям", необхідно в оновленому Приват24 активувати FacePay24 і, дотримуючись підказок, "заселфитись" у трьох різних ракурсах. Опісля – прив’язати до своїх селфі банківську картку Visa. Для оплати покупок за допомогою цієї технології на касах використовуватимуться спеціальні планшети.

Автори FacePay наголошують: технологія не використовуватиме особисту інформацію клієнтів, а зображення – не зберігатимуться на серверах банку чи платіжної системи, адже одразу після знімкування фото перетворюється у вектор формат. Саме вектори і розпізнає система. Тому користувачі технології можуть сміливо змінювати зачіску, яскраво фарбуватись і навіть дорослішати – вони все одно зможуть оплачувати своїм обличчям. Не розпізнає FacePay хіба що після пластичного хірургічного втручання, тоді додаток попросить клієнта оновити свої селфі.

Крім того, розробники переконують, FacePay надійно захищена від втручання шахраїв, тому не варто хвилюватись, що хтось використає для розрахунку вашу світлину. При створенні технології впроваджено заходи технічного та фізичного контролю та шифрування даних під час їхнього зберігання та передачі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version