Сучасні технології відтепер доступні і в черкаських школах. Все – завдяки всеукраїнському конкурсу "Клас майбутнього" від "ПриватБанку". Участь у ньому принесла учням 31-ої гімназії 15-ть сучасних планшетів. Школярі стали третіми у всеукраїнській першості. Цінні подарунки вони отримують з рук керівника структури.
Підручники – електронні, лазер замість крейди. А це вже спеціалізована школа №17. Її учні стали переможцями конкурсу "Клас майбутнього". За це отримали від "ПриватБанку" осучаснений комп’ютерний кабінет.
Андрій Вовченко, керівник "ЮніорБанку" по Черкаській області: "Це дійсно інноваційний, інтерактивний клас, який допомагає учням не тільки займатися шкільними програмами, а й позашкільними, в плані інтерактивності".
За можливість навчатися у комп’ютеризованому класі школярі боролися три місяці. За цей час гімназисти зібрали рекордну по країні кількість карт "Юніора". Тепер у цій школі така картка є у кожного другого учня. Завдяки їй, каже директор, учні матимуть змогу навчатися за сучасними технологіями.
Дмитро Бунякін, директор спеціалізованої школи №17: "Можливості, які дають, інтерактивні дошки, вони є сучасними. Вони ставлять викладання на новий рівень, коли вчитель має можливість показувати, проводити експериментальну роботу".
За перемогу у конкурсі "Клас майбутнього" учні цієї школи отримали осучасненеробоче місце вчителя, систему управління класом, роутер, проектор та 20 сучасних планшетів. Таке оновлення, кажуть вчителі, відкриває перед гімназистами чимало перспектив.
Юрій Устименко, вчитель інформатики: "Дуже швидко дітям показати, як будується ті чи інші фігури. На фізиці, на математиці. Використовувати на своїх уроках презентації. Можна одразу показати як працює та чи інша програма, я можу транслювати зі свого екрану на екран планшетів".
Радіють такому оновленню й учні гімназії. Тепер кожен урок для них – незабутній. Бо те, що раніше нотували на папері, тепер вони можуть відтворити на планшеті або ж спеціальній дошці.
Богдан, учень спеціалізованої школи №17: "Планшети – це дуже зручно для використання, нам тепер непотрібно носити книжки з дому, можна брати у вчителя планшети і працювати з ними".
Мирослава, учениця спеціалізованої школи №17: "Мені дуже подобається. У нас є діти, у яких низький зір і їм буде набагато легше дивитися на такі планшети ніж видивлятися на дошці".
Доповнити свою школу інтерактивним класом має змогу кожен навчальний заклад Черкащини. Для цього потрібно зареєструватися на сайті "ЮніорБанку" в розділі всеукраїнського конкурсу "Клас майбутнього", маючи карту "Юніора".