Новорічне свято на три місяці. Саме стільки прикрашала сквер за обласною адміністрацією новорічна ялинка, встановлена «Дирекцією парків». Другий рік поспіль, говорить директор комунального підприємства, в Черкасах ставлять своєрідні рекорди. Минулого року зимові свята в місті почалися раніше, ніж по всій Україні, – у перших числах грудня. Цьогоріч вони завершилися, напевне, пізніше, ніж в інших містах – на початку березня. За тим, як під весняними променями сонця зникають новорічні декорації, спостерігала знімальна група ВІККА-НОВИН.
Марія Гаврилян, кореспондент: «У Черкаси нарешті прийшла весна: світить сонечко, співають пташки, позначки термометрів удень сягають вже плюсових позначок. Проте тут, у сквері за обласною адміністрацією, новорічний настрій панував до 8 Березня».
Черкаська «Дирекція парків» знову встановила рекорд. Новорічна ялинка на підконтрольній підприємству території протрималась до Міжнародного жіночого дня.
Олександр Радуцький, директор КП «Дирекція парків»: «У цьому році, як ніколи, ми здивували черкащан. Новорічну ялинку за обласною адміністрацією ми встановили, мабуть, найперші, у грудні, а зняли вже після 8 Березня».
Цьогорічний рекорд Олександр Радуцький пояснює ще й погодними примхами. Через теплу погоду фестиваль льодових фігур розпочався в лютому, тому і ялинку вирішили не прибирати до його завершення.
Олександр Радуцький, директор КП «Дирекція парків»: «Тому ми дочекалися 8 Березня. Коли почали прибирати сквер за ОДА від льодових скульптур, заодно прибрали новорічну ялинку».
Новорічна казка в центрі міста тривала близько трьох місяців, а зникла практично за один день. Демонтуючи ялинку та ілюмінації, працівники «Дирекції парків» ностальгували, пригадуючи, як все це влаштовували.
Віталій, працівник КП «Дирекція парків»: «Довше, звичайно. Тиждень це все налаштовували, ставили».
Черкащанка Ольга разом із дитиною приходила сюди чи не щодня. Тривалому Новому року із крижаними героями улюблених мультфільмів вони раділи. Сьогодні ж спостерігають, як уже звичні декорації прибирають. Таких рекордів, як «Дирекція парків», удома черкащани не встановлюють.
Ольга, черкащанка: «Взагалі в нас ялинка стояла до 1 лютого. А так довго, бо дитина гралася».
Навіть в автора рекорду Олександра Радуцього ялинки вдома зазвичай стоять максимум до середини січня. Щоправда, пригадує керівник «Дирекції парків», один раз і в нього ялинка дочекалася весни.
Олександр Радуцький, директор КП «Дирекція парків»: «Коли я був малим, так сталося, що я попросив батьків. Ялинка стояла до березня».
Ялинку та решту святкових декорацій комунальники обіцяють прибрати за добу. А вже у квітні, обіцяє пан Радуцький, у сквері запрацює співочий водограй.