додому Новини на ВІККА ВіККА-новини Як виховати суперлюдину?

Як виховати суперлюдину?

0

Виховати суперлюдину. Сильну, цілеспрямовану та мотивовану особистість необхідно починати формувати ще в школі, переконані представники системи професора Михайла Міаніє. Днями в Черкасах вони презентували проект для навчальних закладів. Він створений, аби удосконалити шкільну та вишівську програми і навчити дітей бути успішними та щасливими. Чи готові черкаські педагоги до таких новацій, знає Ірина Гришко.

Над науково-практичною системою «Розвиток Людини» її автор, Михайло Міаніє, працював із 1992 року. Нині у неї понад 10 масштабних міжнародних проектів, спрямованих на розвиток суспільства та людини. Один із них – для галузі освіти.
Ольга Леонідова, керівник Інституту розвитку людини і суспільства, м. Харків: «У нас розроблені спеціальні методики, в деяких інститутах вони вже працюють, звичайно на розгляд закладу, результати шикарні».
В основі вчення Міаніє – духовність та формування гідної людини з таким кодексом честі, який дозволить їй досягти будь-якої вершини. Для цього в системі є спеціальні методики. Практична складова вчення, говорять його прихильники, і відрізняє систему від інших, зокрема від популярної психології.
Михайло Повеліченко, член-кореспондент Міжнародної Кадрової Академії: «Ми працюємо з переконаннями, а психологи зі свідомістю, вони вчать швидше змиритися з проблемою».

Проте, запрошені на конференцію педагоги з області, не зрозуміли, навіщо використовувати систему в навчальних закладах. Мовляв, навчально-виховний процес там і так передбачає розвиток сильної особистості.
Лариса Чернишева, заступник директора з навчально-виховної роботи Уманської міської гімназії: «Ця система налаштована на виховання суперлюдини, а ми виховуємо пересічну людину. А тут йдеться про еліту, еліту, еліту…»
Молодше покоління зі старшим не погоджується. Вчити азам щастя та успіху – треба, переконана учасниця конференції Аліна. Дівчина вважає: цілеспрямовано бути успішним, вміти будувати стосунки з людьми, досягати поставленої мети сьогодні не навчають.
Аліна Ворошилова, головний спеціаліст ГУ внутрішньої політики Черкаської ОДА: «Система мені сподобалася, це прогресивний погляд і вона доречна в системі освіти, але під неї необхідні реформи».
Загальновідомо, що успіх людини на 80% залежить від її особистих якостей. Розвивати їх – основне завдання педагогів, переконані послідовники Міаніє, адже саме від цього залежить, скільки алкоголіків, наркоманів, злочинців та геніїв буде у нашому суспільстві.
Михайло Повеліченко, член-кореспондент Міжнародної Кадрової Академії: «Ми отримали нашу програму в Міносвіти «ГРИФ» і працюємо над виданням підручників».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version