додому Новини на ВІККА ВіККА-новини Як правильно вибрати сонцезахисні окуляри

Як правильно вибрати сонцезахисні окуляри

0

До спеки ще далеко, та захист від сонця вже на часі. Найперше – для очей. Вулиці міста вже заполонили розкладки модних аксесуарів «одеського завозу», натомість салони пропонують нові колекції від світових брендів. Поєднати комфорт, стиль та якість, обираючи захист для головного органу чуття – очей, непросто. Фахівці не радять легковажити і жертвувати безпекою на користь модних тенденцій. Якими мають бути «правильні» сонцезахисні окуляри, з’ясовувала Ірина Гришко.

Сьогодні затемнені окуляри у арсеналі чи не кожного жителя планети, адже вони роблять перебування на сонці комфортнішим, доповнюють імідж та захищають очі від ультрафіолету.
Вікторія Чала, оптик-менеджер: «Ультрафіолет, потрапляючи на сітківку, дає опіки, такі самі, як на тілі, плечах влітку. Кілька таких опіків можуть призвести до серйозного захворювання – катаракти».
Перш, ніж придбати сонцезахисні окуляри, фахівці радять відвідати окуліста. Якщо зір слабкий – варто обрати лінзи з діоптріями. Слід зважати на рівень захисту та зручність.
Вікторія Чала, оптик-менеджер: «Окуляри мають бути зручними, не тиснути на судини голови, не пережимати ніс і мати 100% рівень захисту від УФ-променів».
Додатковий комфорт забезпечить поляризаційне покриття. Крізь нього сонячні зайчики будуть менш яскравими. Матеріал скелець слід обирати відповідно до потреб. Тим, хто веде активний спосіб життя,

підійдуть легкі і безпечніші пластикові. Скло менше дряпається, утім може розбитися і поранити. Варто серйозно поставитися і до вибору кольору скелець. Дивитися на світ через рожеві, звичайно, веселіше, утім, важливо не подразнювати і не втомлювати очі.
Вікторія Чала, оптик-менеджер: «У коричневому ми бачимо предмети яскраво, в сірому – нейтрально, зелений – знімає втому очей, це має значення для водіїв та тих, хто довго носить окуляри».
Прискіпливо слід обирати й оправу. Її матеріал почасти містить шкідливі алергенні компоненти. Уникнути небезпеки можна, придбавши окуляри в оптиці. Ціна на брендові стартує від трьох сотень і сягає більше тисячі гривень. Вироби відомих торгових марок мають сертифікат якості та медичний висновок. Відрізнити справжній «бренд» від підробки можна за логотипом, нанесеним на склі та носових упорах, наявністю іменного футляра та паспорта виробу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version