додому Новини на ВІККА ВіККА-новини Як перетворити найзаповітніші мрії та бажання на дійсність

Як перетворити найзаповітніші мрії та бажання на дійсність

0

Кінець року традиційно збігається в часі з підбиттям підсумків. Натомість початок року нового – це побудова планів на майбутнє, формування мрій і бажань. Хтось мріє про нові романтичні стосунки, хтось – про навколосвітню подорож. Кар’єрний злет і підвищення зарплатні – серед новорічних мрій черкасців теж далеко не на останньому місці. Як змусити задумане новорічної ночі здійснитися – намагалася з’ясувати Марина Лук’яненко. Далі – сюжет із циклу «На замітку».

Катя вперше виклала свої бажання на папері ще у 13 років. Тоді ж таки переконалася, що методика справді працює. Згодом дівчина склала свою першу карту мрій. Напередодні нового 2011-го – Катя поновила перелік бажань.
Катерина, черкащанка: «Очень хочется увидеть мир, побывать в разных странах, в столицах Европы, в Париже… Ну, и, конечно же, на островах, на курортах».
Також Катя мріє про ремонт у квартирі, великий приватний будинок, розвиток подружніх стосунків і успішний бізнес. Кожне з цих бажань знайшло своє місце на дівочій карті мрій.
Катерина, черкащанка: «Иногда просто неосмысленную картинку вырезаешь. Клеишь, потому что понравилась, а потом смотришь- опа. Ты на самом деле побывал в этом месте, хотя заранее этого и не планировал».
Психолог Наталя Шавровська ефективність методики складання карти мрій оцінює в 50/50. Мовляв, карта допомогає усвідомити людині власні бажання, однак аж ніяк не спрогнозувати їхнє здійснення.

Наталя Шавровська, кандидат психологічних наук: «Якщо людина сформувала, намалювала та ще й визначилася з планами, створила певний алгоритм досягнення своєї мети і знає, що робитиме далі – тоді все можливо. Складеться так, як вона захоче. Ще є залежність здійснення бажань – наскільки людина вірить у це. З одного боку, я хочу, а з іншого боку – мені страшно. Страх того, що я не гідна здійснення цього бажання».
Для того, аби уникнути розчарування після того, як мрія здійсниться, свої бажання потрібно формулювати як можна чіткіше. Порадами такого штибу рясніють книги з позитивної психології. Автори нині популярного чтива переконують: щоб досягти гармонії у власному житті – потрібно позитивно мислити та, не вагаючись, діяти.
Олексій Хуторний, книгознавець: «Німецький психотерапевт Носсрат Пезешкіан констатує, якщо ти хочеш мати в житті те, чого ніколи не мав, – зроби те, чого ніколи не робив. А, наприклад, російські психологи Олександр і Юлія Свіяш говорять, що щастя – це не сукупність зовнішніх обставин, це внутрішні відчуття, якого ми всі можемо досягти, якщо, звісно, докладемо зусиль, будемо мислити позитивно, житимемо сьогоднішнім моментом, будемо радіти найменшим успіхам і ,звичайно ж, любити».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version