додому Новини на ВІККА ВіККА-новини Винних у побитті журналістів у Черкасах досі не знайшли

Винних у побитті журналістів у Черкасах досі не знайшли

0

Винних у побитті журналістів у Черкасах досі не знайшли. Під час штурму обласної адміністрації 27 січня, нагадаю, постраждали аж шестеро медійників – як місцевих, так і іноземних. Правоохоронці кому побили обладнання, як от нашому оператору, а хто й досі не оговтався від їхніх гумових кийків. Про злочин без кари Марія Гаврилян.

На цих кадрах добре видно, як увімкнена ВІККІвська телекамера відлякала беркутівців від журналіста Станіслава Кухарчука. Ще кілька секунд до того вони гамселили інтерівського кореспондента кийками. А ще за кілька хвилин дісталося і нашому оператору Сергію Єфімову. За те, що заступився за колегу.

Такими погрозами розправи наш оператор не відбувся. Хоч виконував свої професійні обов’язки. Йому силовики розбили камеру.

Станіслав Кухарчук, журналіст: «

Під час цього штурму обласної адміністрації постраждали ще 4 журналістів.

Як отримали невідкладну медичну допомогу, із заявою рушили до міліції. Але взяли її правоохоронці лише із другої спроби – наступного ранку. Три тижні потому жодного кримінального провадження й досі не відкрили.

Геннадій Дем’яненко, прокурор Черкаської області: «Під час цих подій у нас є дані, що постраждало 6 осіб. Двоє представників польських телеканалів, 4 представників наших телеканалів. За цими всіма фактами зараз проводиться перевірка».

Такий розвиток подій, кажуть постраждалі, прогнозували від початку. Бо не вірили, що правоохоронці покарають своїх же колег. Навіть за звірство, зафіксоване на відео.

Станіслав Кухарчук, журналіст: «Если они определяют участников акции. Их найти и установить значительно сложнее, нежели в отдельно взятом коллективе милиции, хоть они и в масках и касках, они прекрасно могут узнать друг друга и со спины».

Мало вірять у покарання правоохоронців-катів і в Національній спілці журналістів. Хоч там і продовжують бити на сполох в усі можливі інстанції.

Сергій Томіленко, голова обласної організації НСЖУ: «Ми продовжуємо наполягати на належному розслідуванні, належному захисті, на тому, щоб ми розуміли реально, що професія журналіста є захищеною і журналіст, який виконує професійну роботу принаймні не наражатиметься на агресію людей у погонах».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version