додому Новини на ВІККА ВіККА-новини Відро картоплі вже коштує 40 гривень

Відро картоплі вже коштує 40 гривень

0

Депутатський відбір
У міськраді залишиться 60 депутатів, але боротьба за кожне місце буде затятішою. Про це пише газета «Вечірні Черкаси». Щоб потрапити до міськради, кандидатам доведеться добре попотіти. Минулого тижня обласна рада затвердила кількісний склад Черкаської міської ради. Дипкорпус наступного скликання, так само, як і цього, налічуватиме 60 депутатів. Однак тридцять із них за своє місце в міській раді боротимуться на мажоритарних округах, а тридцять прийдуть керувати містом через партійні списки по одномандатному округу. За законодавством, до ради має потрапити політична сила, яка на виборах набрала щонайменше 3% голосів.

Дефіцитна картопля
Відро картоплі вже коштує 40 гривень. Нині її масово вивозять в інші регіони, б’є на сполох газета «Черкаський край». Картопля вже готова перейняти ажіотажну популярність гречки. Її сільгосппідприємства зовсім не вирощують, тільки на незначних площах два фермерські господарства. Вся картопля з селянських городів, де вона в цьому році вродила гірше, ніж торік. Тому на ринку нині цей овоч у ціні – по 5-6 гривень за кілограм. Так дорого не коштувала навіть посадкова навесні. На ринку картоплі на будь-який смак, але заготовляти на зиму її не поспішають.

Зник Ленін
Пам’ятник Леніну зник із території Канівської школи-інтернату, пише «Прес – Центр». Про це стало відомо на сесії Канівської міської ради 9 вересня. Озвучив цю подію депутат Микола Лисенко, представник Комуністичної партії, назвавши цей випадок «фактом вандалізму». Пам’ятник входив до переліку пам’яток архітектури місцевого значення. Дозволу на його демонтаж міська рада не давала. Аби з’ясувати, де ж дівся пам’ятник Леніну, справу доручили розслідувати депутату міської ради Олександру Биху, який працює начальником Канівського міськрайонного відділу внутрішніх справ. Про результати розслідування Олександр Бих має доповісти на сесії 30 вересня цього року.

Хасидське питання
Українська влада не вбачає релігійної або національної основи в інциденті з хасидами в Умані. Про це із посиланням на «Інтерфакс-Україна» пише черкаське інтернет-видання «Провінція». Українська влада розглядає інцидент між хасидами й уманчанами 10 вересня, після якого було депортовано 10 паломників, як «непорозуміння побутового характеру, і не вбачає в ньому релігійної або національної основи». Про це йдеться в коментарі заступника голови адміністрації президента України Ганни Герман, розміщеному на офіційному сайті глави держави у вівторок. «Відповідне реагування правоохоронних органів України мало на меті забезпечити правопорядок і не допустити загострення ситуації», – підкреслила Ганна Герман.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version