додому Новини на ВІККА ВіККА-новини Від надто спекотної весни потерпають алергіки

Від надто спекотної весни потерпають алергіки

0

Алергіки, рятуйтеся! Нині саме квітнуть рослини-алергени. Причому майже всі й одночасно. Цвітуть навіть тополі й акації. А все через аномально теплий початок травня. Алергологи радять не випробовувати свій організм на міцність – вчасно діагностувати недугу та розпочинати лікування.

На вулиці все зеленіє й квітує, а до лікарів у черги вишиковуються алергіки. На буяння природи вони реагують завжди першими. Цього року неспокій до них прийшов ще й місяцем раніше. Через аномально теплий початок травня. Розквітає все, причому одночасно. Тополі, акації і фруктові дерева. Від такого квітучого міксу, говорять лікарі, алергікам біда. Безпідставне чхання, набряки в носі, свербіж шкіри й очей. Із такими симптомами – пряма дорога до алерголога. Студентка Анастасія на алергію досі не жалілася.

Анастасія, жителька м. Черкаси: «В этом году заметила, что стоит пройти мимо чего-то цветущего и начинаю кашлять, чхать…».

Який саме збудник викликає алергію, лікарі визначають так званими алергопробами.

Наталія Євтушенко, алерголог 1-ої міської лікарня: «У період загострення ми утримуємось від проведення діагностики. Але це можна робити під контролем лікаря-алерголога».

Із кожним роком, говорять алергологи, пацієнтів у них більшає в рази. За останні кілька – на третину. Лікарі прогнозують подальше збільшення кількості хворих.

Через 20 років алергіком стане кожен другий в Європі. Страждають від недуги і дорослі, і малі. Найбільший відсоток алергії, коли цвітуть лугові трави.

Наталія Євтушенко, алерголог 1-ої міської лікарні: «Якщо виявляємо алергію на цвітіння, тоді призначаємо алегроспецифічну імунотерапію, тобто лікування алергенами».

Почастішали, кажуть лікарі, останнім часом випадки алергічної кропив’янки.

Так організм реагує на ранні овочі та фрукти. Алергічні прояви викликають і комахи. Укуси бджіл, ос і комарів спричиняють так звану інсектну алергію. Щоби захиститись, лікарі радять робити щеплення алерговакцинами. Нині, говорять, це найефективніший метод подолання недуги. Лікарі попереджують, що нелікована алергія може спровокувати розвиток інших хвороб, наприклад, бронхіальної астми.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version