«Це любов». Валентинів дух уже в Черкасах. У Художньому музеї запрацювала третя виставка-конкурс до Дня Святого Валентина. Дотепер там експонували свої роботи лише досвідчені художники. Цього року соціально-мистецький проект організували з метою пошуку молодих талантів. Участь у конкурсі взяли 55 художників. Розширилася і географія експозиції. Тут представлені роботи не лише місцевих художників, а й талановитих митців зі Львова, Івано-Франківська, Києва та навіть з-за кордону. Стрілами Амура художники поцілили і в наших кореспондентів.
Кохання – вічна тема мистецтва. Виставка-конкурс «Це любов» цього року має на меті пошук нових талантів. Участь у заході взяли не лише професійні художники, а й люди, які просто живуть мистецтвом і… коханням. Експонує свої роботи в Художньому музеї талановита мисткиня Тетяна Черевань. На виставці її картин лише дві – це диптих «В очікуванні дива».
Тетяна Черевань, художниця: «Я долго думала, я специально забеременела, чтобы нарисовать эти картины, или я забеременела, а потом нарисовала эти картины. Они как-то так родились в любви и в красоте. Я хотела показать, что это свобода, что любовь – это красота».
Соціально-мистецький проект зібрав більше півсотні учасників. Експонують свої роботи не лише місцеві художники, а й митці зі Львова, Івано-Франківська, Києва та навіть із-за кордону. Усіх об’єднує любов до мистецтва.
Володимир Яковець, співорганізатор виставки «Це любов»: «Любовь – это вечная вещь, без нее не бывает ни искусства, ни жизни. Если художник не любит, у него работы постоянно будут ужасные, без души».
Виставка «Це любов» зібрала велику кількість поціновувачів мистецтва.
Петро Землянко, відвідувач: «Було приємно побачити живі скульптури, велика кількість картин, художників. Приємно, що в нас така талановита є молодь».
Серед відвідувачів і журналістка телеканалу «ВІККА» Марина Лук’яненко.
Марина Лук’яненко, журналіст ТРК «ВІККА»: «На виставку «Це любов» я прийшла не як журналіст, а як відвідувач, і була дуже приємно здивована тим, що побачила свій портрет в експозиції Володимира Яковця, тому що ми над цим проектом почали працювати близько року тому, сьогодні, нарешті, я його побачила. Дуже дивні відчуття, коли дивишся на себе не як у дзеркало, а дивишся на себе очима митця».
Сам Володимир Яковець зізнається: намалював журналістку невипадково.
Володимир Яковець, співорганізатор виставки «Це любов»: «Марина мне очень нравится, она очень красивая, она похожа на мою маму чем-то в молодости, а мама – это самая красивая женщина».
Родзинкою «любовної» експозиції стали «Купідони». Живі статуї зарядили всіх відвідувачів позитивом та флюїдами кохання.