додому Новини на ВІККА ВіККА-новини У музеї Черкас розглядають крапки

У музеї Черкас розглядають крапки

0

Крапка за крапкою… і на стінах Художнього музею ціла виставка. Малюнки чорно-білі. Проте барвиста авторська уява. На полотнах різногранні образи та філософські мотиви. Для черкаського художника Дениса Ратушного експозиція – дебютна. Свої крапкотворіння він готував рік. Творив не лише задля картин, а й для татуювань, принтів для одягу та стріт-арт проектів.

Без професійної освіти, проте з неабияким талантом і багатою авторською уявою. У школі, зізнається, із малювання мав самі двійки. Мистецькі здібності відкрилися в Дениса лише два роки тому. Рідкісну крапкову техніку, в якій малює, художник опановував самостійно.

Денис Ратушний, художник: «Сейчас этот весь период, за это все время, было становление меня как личности. Это было воспитание абсолютно во всех сферах».

Усі Денисові роботи – то окремі витвори мистецтва. Проте є ідейно скільцьовані. Ось ці про балет. Він із дитинства близький автору. 13 років Денис присвятив танцям.

Денис Ратушний, художник: «Я занимался бальными танцами. Не балетом. Но почему-то ближе балет. Для нанесения, имею в виду. Просто бальные танцы, как по мне, тяжело будет передать в рисунке. А вот балет все поймут. Это танцы, это балерины».

На творення картин митця надихають і друзі. З них полотна він і малює. До портретних крапкотворінь він додає символічні деталі.

Вадим Сапатрило, фотограф: «Звісно, впізнаю. І впізнаю не тільки я. Багато він передав того, чого мені близьке. Він справді показав не зовнішню оболонку, а те, що всередині».

Денисові натхненники не приховують емоцій. Роботами автора дуже задоволені. Говорять: підтримують художника в усьому.

Діана Андруник, подруга: «Основне, що в них є, – душа художника. Вона відображає його багатий внутрішній світ. Це прекрасно, що людина наскільки внутрішньо заповнена такими чуттєвими та глибокими ідеями».

Денис обіцяє: в подальшому не обмежуватиметься малюнком. Уже сьогодні його ескізи стають основою для татуювань, логотипів, принтів для одягу та навіть масштабних вуличних стріт-арт проектів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version