На паркет – задля благодійності. Близько сотні небайдужих зібралися воєдино в танці. Під звуки музики у Східноєвропейському університеті збирали кошти для вихованців корсунського інтернату. Усе – аби здійснити дитячі новорічні мрії. На благодійному балу побувала й наша Ірина Головка.
Вечірня сукня й класичний костюм – традиційний дрес-код благодійного балу. До заходу, кажуть його учасники, готувалися ретельно.
Яна, відвідувачка балу: "Зачіска, сукня, готувалися заздалегідь. Сукню я вибирала довго, тчательно, старалися якось. Щоб підходило під усе".
Щоб впевнено стати на паркет навчали ще й хореографії. Майстер-класи проводили тричі на тиждень. Так, кажуть благодійники, хотіли створити атмосферу справжнього балу.
Вікторія, відвідувачка благодійного балу: "В первое время мы хотели ставить полонез. Это немного быстрее, чем вальс, но потом так, как не хватило пар, у нас партнеры, как всегда, девушек больше чем парней, поэтому мы решили станцевать вальс".
Марина, хореограф: "Приходили з нульовим рівнем. Дехто швидко навчався, а з деякими приходилося більше тратити час, тому що навіть не знали у яку сторону крутиться, як правильно стать, ну, і потрохи-потрохи, так і навчилися".
Благодійний бал "Назустріч мрії" організував Східноєвропейський університет. На одному паркеті зібрав не лише студентство, а й підприємців та владців. Крім меценатства, кажуть організатори, переслідували й іншу мету.
Сергій Шамара, директор коледжу економіки й управління СУЕМ: "Це трошки зануритися в історію нашу, подивитися як у класичному розумінні відбувалися бали у свій час, це там 18-19 століття, спробувати долучитися до цієї культури, хтось вважає, можливо, що це не модно, але це абсолютно нормально, хтось себе спробував у новому амплуа".
Гроші на балу збирали для дітей з вадами слуху та затримкою розвитку психічних процесів. Для своїх благодійників вихованці корсунського інтернату зробили творчу виставку своїх робіт.
Валентина Шестопал, заступник директора Корсунь-Шевченківської СЗОШ-інтернат: "В школі ми прагнемо найбільше розвивати у дітей їхні і розумові здібності і пізнавальні здібності. А також найбільше ми уваги приділяємо творчості наших дітей: наші діти малюють, вишивають, розписують писанки, танцюють, співають. Тобто ми намагаємося надати дітям всебічний розвиток".
Назбирати вдалося близько восьми тисяч гривень. Гроші, кажуть в інтернаті, підуть на матеріали для занять гуртковою роботою.