Храм надії. Відтепер у Черкасах хворих на рак лікуватимуть з Божою допомогою. На території обласного онкодиспансеру звели церкву Успіння Пресвятої Богородиці. Вона належить Київському патріархату. Будівництво храму розпочали ще 5 років тому. Цьогоріч завдяки допомозі вірян і просто небайдужих людей церква нарешті відкрила свої двері. Відвідувати її можуть не лише хворі, які лікуються в медичному закладі, а й медпрацівники й усі охочі. Побувала там і Наталя Кириленко.
У Черкаському онкодиспансері відтепер лікуватимуть не лише тіло, а й душу. На території медичного закладу звели храм для недужих. Церква Успіння Пресвятої Богородиці належить Київському патріархату.
Віктор Парамонов, головний лікар Черкаського обласного онкодиспансеру: «Основні наші пацієнти хрещені у православ’ї. І з часом, коли йшло будівництво, ми відчули, що цей храм потрібний, його нам просто не вистачало. Ми тепер його отримали. Він доступний для людей».
Будівництво храму розпочали ще 5 років тому. Завдяки допомозі вірян і просто небайдужих людей, нещодавно він відкрив свої двері. Приходити до церкви можуть не лише хворі, а й усі охочі.
Протоієрей Олег, настоятель храму: «Дуже часто люди, які готуються до операції, приходять до священика та просять благословення, а потім дякують, що все пройшло успішно. Просто не треба боятися, треба сподіватися на Бога».
Відкриття храму на території онкодиспансеру – велика радість для хворих на рак. Адже, за словами священнослужителя, молитва додаватиме їм сили, духовну підтримку та надію на зцілення.
Протоієрей Олег, настоятель храму: «Буває, що одна-дві людини приходять, а буває, що немає, коли присісти. Зазвичай на початку неділі, то більше людей, бо приїжджають із районів, а в п’ятницю-суботу менше».
Нині у храмі завершують розпис святих. Просити зцілення в Бога можна не лише всередині споруди, а й ззовні. Тут на стіні церкви встановили ікону Божої Матері. Ті, хто не може покинути лікувальний заклад, має можливість помолитися прямісінько з вікна. Церква працює щодня. З понеділка по п’ятницю о 12 годині – акафіст Пресвятої Богородиці. Потому прийом священика. Щосуботи о 16:30 у храмі можна сповідатися. Потому на відвідувачів чекає вечірнє Богослужіння. А щонеділі о 9 – Божественна літургія.