додому Новини на ВІККА ВіККА-новини У Черкасах визначили чемпіонів Дитячої ліги з футболу (ВІДЕО)

У Черкасах визначили чемпіонів Дитячої ліги з футболу (ВІДЕО)

0

Напередодні в Черкасах визначили найвправнішу команду відкритого чемпіонату з футзалу – Черкаської футбольної дитячої ліги. За кубок змагалися вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів міста. На нагороди претендували юнаки 2010-го року народження. У турнірі взяло участь 13 команд із Черкас та одна з Золотоноші. Під час тривалих футбольних баталій, перше місце виборола команда ДЮШОР-"Чайка". У символічному фіналі вихованці тренера Євгенія Борисюка зіграли матч зі збірною кращих футзалістів турніру, у якому здобули перемогу з рахунком 5:1. Друге місце, за результатами змагань, посіли вихованці школи "Дніпро-80". Бронзу отримала команда "Атлектик-3".