Творча еліта Черкас знайшла місце, куди приходять музи. Вже рік як художники, поети та музиканти збираються разом під одним дахом. У спеціально створеному мистецькому клубі – "Чашка кави Че". Усе аби народити там…ідею. Чим для богеми таке особливе це місце – Допитувалися наші кореспонденти.
Вони приходять сюди для натхнення. Художники, поети, музиканти, фотографи та просто усі ті, хто має творчу вдачу. Тут під час їхніх мистецьких посиденьок народжуються ідеї. Творчу атмосферу плекають у спеціально створеному клубі під назвою "Чашка кави Че". Сьогодні у ньому святкують першу річницю.
Ірма Пашківська, керівник клубу: "Ми почали. Просто почали. Вирішили спробувати, а там вже як вийде – вийшло…".
Ідея об’єднати творчі таланти докупи народилася спонтанно, розповідає керівник проекту. Та необхідність у цьому існувала вже давно. Бо, по-суті, у Черкасах не було місця, де люди богеми могли розкритися наповну.
Руслан Банадисєв, керівник проекту: "Когда ты видишь, как на твоих глазах рожается талант…это приносит большое удовольствие".
Кожна їхня зустріч – то суцільні майстер-класи та творчі вечори. За рік вони встигли зібратися аж 45 разів. За цей час, кажуть, багато хто вже має чим похизуватися. А ще – тут народилося чимало творчих тандемів. Про високе у мистецькому клубі думається легко, розповідає поет та музикант Володимир Радько.
Володимир Радько, поет, музикант: "Народились ідеї. Навіть зараз крутяться в голові. Знайду вільну хвилинку запишу на папірці".
Одні виношують ідеї – інші зустрічають тут свої музи.
Олександр Дубина, гурт "Сонце в кишені": "Хороша атмосфера – це завжди муза для мене".
Олександр Демешко, гурт "Сонце в кишені": "Тут так незвично і по-домашньому. Сюди часто вони заходять".
Стати свідками народження творчих задумів у клубі може будь-хто, кажуть організатори. До "Чашки кави Че" припрошують навіть тих, хто не творить, але шалено закоханий у мистецтво.
Марина Фомік, керівник жіночого вокального гурту "Буднітай": "Ми декілька разів виступали на цій сцені. Цей зал для нас теплий і дуже рідний".