додому Новини на ВІККА ВіККА-новини ТОП-5 розчарувань січня на Черкащині (ВІДЕО)

ТОП-5 розчарувань січня на Черкащині (ВІДЕО)

0

Сніговий полон, епідемія грипу та топонімічні суперечки. Початок року був щедрим на невдачі. "ВІККА-НОВИНИ" склали список найбільших розчарувань січня. Ірина Головка продовжить.

СНІГОВА НЕСПОДІВАНКА

Засипані дороги, тротуари та під’їзди будинків. Черкаси виявилися не готовими до снігу… у січні. Чиновники відзвітовуються: снігоочисна техніка працює цілодобово. Містяни ж навпаки нарікають на роботу комунальників. За вуличні незручності вибачається навіть мер Черкас Анатолій Бондаренко. Мовляв, місто просто завалило снігом. До снігової толоки закликають приєднатися і приватників, і жителів приватних секторів. Утім, врятувати місто зі снігового полону повністю так і не удається.

Сергій, водій:"Ми не встигаємо розвозити товар, раптово в січні почалась зима"

Ірина, жителька м. Черкаси: "Ніде не розчищено. А тут ще гірше, а це ж центр, в центрі має бути порядок. Ще не падали, але ходить важко. Застряємо у сніг. Погано, треба ще працювати"

ГРИПОЗНА ПАНІКА

Неготовими Черкаси виявились і до хвороб. У місті перевалив епідемічний поріг захворюваності на грип. Більше восьми сотень містян нині на лікарняному. На карантин позакривали міські школи. А черкащани масово скуповують лікарські препарати. У соціальних мережах черкащани активно скаржаться на медиків. Лікарі ж не встигають приймати усіх хворих.

ДРАМАТИЧНИЙ ЗАСТІЙ

Черкаський драматичний театр готують до масштабного ремонту. Будівлю обгородили, а на даху працюють ремонтники. Щоправда, відновлювати згорілий театр немає за що. Гроші на відновлення театру мають прийти зі столиці. Коли – достеменно ніхто не знає. У театрі припускають: гроші будуть не раніше березня.

Олександр Гуменний, актор Черкаського драматичного театру: "Знову вони подали документи на те, щоб оті 16 мільйонів, які, м’яко кажучи, із запізненням прийшли у Черкаси, щоб вони знову були повернуті. І нарешті могли встановити дах і вікна. І врятувати те, що залишилося від тієї частини театру"

ТРОЛЕЙБУСНИЙ СТОП

Троє нових тролейбусів не витримали черкаського життя. Після тижневого виходу на лінію транспорт став у депо. У закупленого електротранспорту виявили дефекти. Виправляти поломки у "Черкасиелектротрансі" покликали луцьких виробників. Бо транспорт ще на гарантійному терміні. Дефекти на лінії, пояснюють, виникли через малий строк обкатки нового транспорту.

Валерій Мироненко, представник громадської ради при КП "Черкасиелектротранс" (телефоном): "Вони не змогли нормально пройти обкат. Бо наскільки ви знаєте, що один день обкатування рухомого складу. Потім на наступний день ці тролейбуси випустили на лінію"

ІМЕННА ЛИХОМАНКА

Черкаську громадськість лихоманить через Закон про декомунізацію. Містяни ніяк не можуть порозумітися, якими йменнями наректи 52 черкаські вулиці та провулки. Топонімічна комісія схиляється до повернення історичних назв, громадські організації хочуть назвати топоніми іменами АТОвців. Суперечки, що спалахнули кілька тижнів тому, зупиняє мер. Тоді Анатолій Бондаренко наклав вето на перейменування 6 вулиць. Утім, подолати декомунізаційний переполох не удається. У черкасців є місяць, аби визначитися з іменами вулиць. А ні – то за топонімічну справу візьметься обласна влада.

Володимир Поліщук, доктор філологічних наук, професор: "Зробимо ми прецедент такий – одразу ж інші батьки, представники інших героїв скажуть: "А чим наш гірший?" – І правильно скажуть. – Звичайно правильно скажуть"

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version