«Робінзон» демонтують. Із другої спроби державній виконавчій службі таки вдалося розпочати демонтаж закладу. Нагадаємо, зробити це виконавці планували ще минулої п’ятниці. Утім через технічні причини спроба провалилась. Нині з прибережної зони активно вивозять майно кафе-бару «Робінзон». Керівництво ж та працівники закладу протестують. Демонтаж називають незаконним та замовним.
У середу в обід під стінами обласної адміністрації вишукувався люд. Протестують захисники «Робінзона». Уранці заклад почали демонтувати.
Світлана Кириченко, працівниця бару: «Повне безвладдя. Я працюю найманим працівником. Всі документи, все правильно. 40 судів людина виграла, хоче все по закону. Дуже хороша людина. Завжди дає зарплату. Ми остались сьогодні без роботи і назавжди».
Любов Стольнікова, жителька Дахнівки: «ОМОНа нагнали там 2-3 машини. Людей б’ють. Ми туди приїхали невеличкою кучкою. Беспредел полнейший».
Надія Головня, директор кафе-бару «Робінзон»: «Люди лягали під колеса, але ОМОНівці їх відкидали. Люди палили себе, є опіки. Нашу людину, яка допомагала відстоювати заклад, «Беркут» забрав».
Підприємиця переконує: демонтаж незаконний. Екологи наполягають на протилежному. Заклад, за їхніми словами, розміщений самовільно та з порушенням екологічних норм. Говорять, протягом 4 років директорка закладу не виконала жодної з вимог Державної екологічної інспекції та не отримала правовстановлюючих документів. Зрештою, на знесення «Робінзона» є рішення суду. Оскарженню воно не підлягає. Бізнесвумен все заперечує.
Надія Головня, директор кафе-бару «Робінзон»: «У мене всі документи в порядку. Є договір і міськради. Всі їх я представляла в суд. Але, по вказівці Тулуба,сказали знести. Адже є у них рішення суду, яке я оскаржую у вищому суді. Порушені всі мої права як підприємця, як громадянина. Але ніхто на це не звертає уваги. Я хочу, щоб беззаконня припинилось».
Пікетувальники вимагали від губернатора втрутитись у ситуацію. Директорка закладу вирішила особисто зустрітися з очільником області.
Надія Головня, директор кафе-бару «Робінзон»: «Сказали, що його немає. Ми звернулися до замісників. Однак, вони теж не приймають – у них неприйомні дні. То ми пішли до Рибака. Сказав писати якісь заяви. Коротше, розмова була ні про що».
Не дочекавшись нікого з владних кабінетів, протестувальники повернулися до «Робінзона». Чинити опір намагаються і тут. Це не допомагає. На території «Робінзона» кипить робота. Державні виконавці втілюють рішення суду. Прибрали вже 10 альтанок із залізним каркасом. На черзі – дерев’яні. Далі демонтуватимуть господарчі будівлі.
Ольга Пряда, адміністратор: «Демонтаж почали із забору. Забор почали ломати, бєсєдки. Не дивлячись на дерева. По квітам. Дерева зносили».
Олег Клименко, головний державний виконавець відділу ДВС ЧМУЮ: «Нічого тут не зносили. Все вивозили і переносили на місце зберігання. Майно буде передаватися зберігачу, який буде визначатися групою державних виконавців».
Коли закінчиться демонтаж – невідомо.
Олег Клименко, головний державний виконавець відділу ДВС ЧМУЮ: «При потребі він буде перенесений і на наступний день, і на ніч».
Нагадаємо, на 36 сотках закладу розміщувалась пляжна та відпочинкова зона. За даними деяких інтернет-джерел, майно «Робінзона» оцінюють у 110 тисяч гривень.