У вас спина біла. Це один із найпопулярніших першоквітневих розіграшів. Уже декілька століть поспіль у багатьох країнах світу люди відзначають День сміху. Жарти та розіграші вже стали традиційними та звичними. Прості черкащани для того, щоб розвеселити оточуючих, напружують свої мізки лише 1 квітня. Справжні професіонали – клоуни, пародисти та гумористи – завжди в пошуках найсмішнішого та найкумеднішого. Як воно, смішити людей, дізнавалася Юлія Кропива.
Вона любить дітей, веселощі та жарти. Вікторія працює клоуном. Спочатку молода мама смішила своїх дітей. Потім набралася досвіду, пошила костюм, вигадала сценічне ім’я та пішла в люди. Свою роботу Вікторія вважає не простою. Щоб захопити та здивувати сучасних дітей, потрібно попрацювати.
Вікторія Дорошенко, клоун Домісолька: «Несподіванка – це найкраще, що дає позитив. На святі буває по-різному. Але в мене є чарівна лінійка, я пропоную дітям зробити найбільшу усмішку. І тоді навіть через силу усміхнуться, щоб було не 9 см, а 11».
Щоб свято було справді вдалим, клоун Домісолька бере з собою грибний дощ, мильні бульбашки та кулькових собачок. Вікторія впевнена: перед цим не встоїть ніхто. Її запалу та енергії вистачить на всіх. Адже вона сама весела та життєрадісна.
Гравець КВК Андрій працює в команді. За 10 років в грі він «досмішився» до тренера. Тепер навчає черкаські та чорнобаївські команди влучно жартувати та «налаштовуватися на одну хвилю» з глядачами.
Його сила не в «клеїнні дурня». Андрій – спеціаліст у своїй справі.
Андрій Купчин, КВКшник: «Весна – пора кохання, поцілунок продовжує життя на 5 хв., а сміх на – 5 років. Тож, молоді люди, кохайтеся, усміхаючись».
Андрій – володар суперкубку КВК України-2010. Він вміє підкорювати публіку голосом.
Руслан перевтілюється лише в тих зірок, яких любить. Лайма Вайкуле та Алла Пугачова – його кумири. Бути жінкою на сцені – нелегка справа. Руслану допомагає освіта візажиста-стиліста та неформальне спілкування з артистками.
Руслан Пєскович, пародист: «Наприклад, роблю Кіркорова – вийшов, походив, повиляв. Чоловіка пародіювати легше. Щоб зобразити 100 кг Аллу Борисівну потрібно передати і голос, і погляд, і жести».
На його концертах не регочуть і не заливаються від сміху. Артист Руслан Пєскович радіє, коли в залі з’явиться легка усмішка та схвальний погляд. Це означає: його образ майже ідеальний. Хоч він і псевдозірка. Однак не менш професійний, аніж вони.
Руслан Пєскович, пародист: «Коли багато роботи або через внутрішні переживання, буває, виходиш на сцену, а в тебе сльози на очах. А ти в образі Верки Сердючки, тоді забуваєш про проблеми та пригадуєш, хто ти, для чого ти тут».