додому Новини на ВІККА ВіККА-новини Освітяни вихваляються здобутками!

Освітяни вихваляються здобутками!

0

Українська освіта не потребує великої підтримки держави, головне – їй не треба заважати розвиватися. Такого висновку дійшли освітяни на 17 педагогічній виставці «Сучасна освіта-2010». Цього року свої розробки та досягнення у вигляді п’ятисот робіт на ній представили 104 заклади освіти міста. А оцінити широкий спектр освітніх технологій, оригінальних методик, досягнення гуртків шкіл та закладів позашкілля цього року змогли понад 2 тисячі педагогічних працівників Черкас. І не лише оцінити, а й обмінятися досвідом. Серед цікавих новацій цьогорічної виставки – відеоуроки, які в окремих школах вже використали під час вимушених «карантинних» канікул.

Вчительська професія – це людинознавство, постійне проникнення в складний духовний світ людини, яке ніколи не припиняється. Так вважав відомий педагог Василь Сухомлинський. Черкаські педагоги теж не стоять на місці. Вони вже навчилися постійно відкривати в системі сучасної освіти щось нове. А головне – ділитися інноваційними технологіями та ідеями з іншими педагогами на подібних виставках. Ця – вже 17 у місті. Щороку кожна з них приносить позитивні плоди.
Олександр Лавренюк, начальник управління освіти МВК: «За підсумками минулого року, 85 освітян отримали грамоти, 159 – сертифікати. 201 краща робота була відібрана на обласну педагогічну виставку».
Сьогодні освіта – галузь талановита та цілком самостійна, вважають освітяни.

Олена Фещенко, начальник управління освіти ОДА: «Освіта – це така галузь, яка потребує небагато підтримки, головне, щоб їй не заважали розвиватися».
Микола Шкарабура, заступник міського голови Черкас: «Не заважати – це святий принцип у будь-якій справі, але треба ще й допомагати – добрим словом і баченням вирішення проблем».
Свою самостійність та креативність заклади освіти вже звикли демонструвати. Ось цей відеоурок – своєрідна відповідь спеціалізованої школи №17 незапланованим канікулам під час карантину.
Дмитро Бунякін, директор Черкаської спеціалізованої школи №17: «Кожна школа працює в своїй системі освіти. Тут на виставці є можливість побачити, що пропонують інші колеги, і використати це у своїй роботі».
Найбільше місця на виставці займають роботи майже 2,5 тисяч вихованців Центру дитячої та юнацької творчості. Представники цього закладу – старожили на виставці. Вони тут вже всімнадцяте. Креативних ідей, а головне – гуртків у центрі більшає з кожним роком. Сьогодні їх вже 43.
Лариса Остапенко, заступник директора ЦДЮТ з навчально-вихованої роботи: «З кожним роком ми вимагаємо усе більше місця, бо досвід педагогів постійно удосконалюється, ці роботи – це і є досвід наших педагогів».
Найкращі роботи та досягнення виставки не залишаться без уваги, запевняють її організатори. Учасників нагородять грамотами та преміями, а найкращі педагогічні ідеї презентують вже на щорічній обласній педагогічній виставці.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version