додому Новини на ВІККА ВіККА-новини Новий промисловий гігант у Черкасах планує мільйонні прибутки та скромні зарплати

Новий промисловий гігант у Черкасах планує мільйонні прибутки та скромні зарплати

0

У Черкасах з’явився новий промисловий гігант. У місті відкрили завод гарячого цинкування металоконструкцій. Йому, кажуть, немає аналогів у країні. Тут можна цинкувати 15-метрові металеві конструкції, вагою до 8 тонн. Замовляють послуги такого цинкування з різних регіонів. Уже є клієнти з Польщі та Росії. Відкривали новий об’єкт із усіма почестями та ще й у кращих передвиборчих традиціях. Із подробицями Юлія Доброскок.

На відкритті стратегічного об’єкта, крім керівництва, робітників і журналістів, іще й з півсотні підлітків. У кожного в руках партійна символіка. Скрізь майорять прапори «Партії Регіонів». Відкривати новий завод приїхав сам губернатор. Каже: синьо-білі прапори тут, бо завод запрацював «за сприяння партії влади».
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Ви побачили прапори «Партії Регіонів». Це партія влади. І сьогодні ця політична сила турбується про те, щоб люди мали достойну заробітну плату та достойну роботу. Це складова нашої програми «Будуємо нову Черкащину».
Новий завод почали будувати в Черкасах ще в жовтні позаторік. Приміщення звели на проспекті Хіміків – на місці колишнього цеху заводу «Хімволокно». Зробили тут реконструкцію та завезли нове американське обладнання. Компанію «Метал Інвест» створили за кошти іноземців. Інвестори з Кіпру. На будівництво цеху вони витратили понад 110 мільйонів гривень.
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «До обласної адміністрації звернулися інвестори та сказали, що хочуть відновити виробництво».
Після урочистого перерізування стрічки – екскурсія заводом. Він, кажуть, унікальний. Адже лінія гарячого цинкування обладнана спеціальною ванною, розміром аж у 14 метрів. Дозволяє цинкувати металеві конструкції, вагою до 8 тонн. Це найпростіший спосіб антикорозійного захисту.

Тарас Охота, начальник зміни: «Спершу чорний метал проходить етап обезжирювання у ванні з розчином, потім травлення в кислоті, далі сушіння в печі, аж тоді оцинкування».
Цинкувати на заводі можна металоконструкції різних видів. Опори ліній електропередач та антенні, будівельні металоконструкції тощо. Клієнтів, каже директор нового заводу, вистачає. Замовники послуги цинкування є в різних регіонах, а також у Польщі та Росії. Приміром, перший серйозний замовник – київська компанія, що робить паркани для російських стадіонів, ділиться успіхами керівник Юрій Давидюк. Утім працює завод поки що не на повну потужність. Максимуму планують досягти тут до кінця року. Тоді проектна потужність буде 38 тисяч 520 тонн, а прибутки – на рівні 30-35 мільйонів гривень на рік. Поки збиткують.
Юрій Давидюк, директор ТОВ «Компанія «Метал Інвест»: «Для всього потрібні енергоресурси. Газ горить цілодобово. Ми працюємо в одну зміну».
Досягти бажаних результатів допоможе технологічний персонал, каже директор. Поки що на заводі працюють 120 робітників. Збільшити їх кількість планують до 200. Працюватимуть вони тут безперервно в 4 зміни. Зарплатою, кажуть у компанії, їх не ображатимуть. Середня буде – 2 з половиною тисячі гривень. А ось наскільки буде шкідливе таке виробництво і для самих працівників, і для містян – наразі невідомо.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version