Днями кандидат на посаду міського голови Петро Чернявський відвідав Черкаську філію Європейського університету. Він вирішив допомогти молоді розібратисяв усіх нюансах виборчих процесів. Оскільки більшість зі студентів чи не вперше братиме участь у голосуванні, а відтак не має достатньо досвіду, щоб не помилитися у виборі. Крім того, кандидат на посаду міського голови презентував спудеям власну передвиборчу програму. У рамках візиту Петро Чернявський оглянув також будівництво навчального закладу, яке мають завершити до наступного навчального року.
Черкаська філія Європейського університету готує спеціалістів переважно економічного профілю. Тому Петро Чернявський швидко знайшов спільну мову і зі студентами, і з викладачами.
Петро Чернявський, кандидат на посаду міського голови м. Черкаси: «Я свого часу був деканом економічного факультету. А потімвтілив знання в життя. Згідно з законами економіки, які я встиг вивчити, я побудував бізнес».
Окрім економічних законів, говорить Петро Чернявський, людина не повинна забувати і про закони суспільства та моралі. Інакше, переконаний кандидат на посаду міського голови Черкас, в житті нічого не досягнеш. Правилата закони для всіх однакові, проте дехто обирає не ті інструменти втілення їх у життя.
Нова влада – це завжди нові перспективи. Тому, щоб зробити правильний вибір, радить студентам Петро Чернявський, треба уважно перечитати програми кандидатів. Та справа в тому, зауважує кандидат на посаду міського голови, що програми є далеко нев усіх. А якщо немає програми, то немає і чіткого плану дій у владі. На відміну від своїх супротивників, Петро Чернявський програму має. Вона має назву «Нова перспектива міста Черкаси». Тут чітко та детально прописані стратегічні цілі, які виведуть місто на новий рівень розвитку.
Петро Чернявський, кандидат на посаду міського голови м. Черкаси: «Сучасна транспортна система, конкурентно спроможна економіка, зразкове управління містом, успішна процвітаюча громада».
Як голова спілки промисловців і підприємців Черкащини, Петро Чернявський хоче задіяти основний закон економіки, для розвитку підприємництва в місті.
Петро Чернявський, кандидат на посаду міського голови м. Черкаси: «Приватний бізнес ефективний тільки в умовах конкуренції. Боротьба за споживача відбувається шляхом зниження ціні підвищення рівня послуг».
Тобто основним завданням його команди, говорить Петро Чернявський, є недопущення приватизації комунальних підприємств міста. Якщо монополія перебуває у приватних руках, то на черкащан чекатиме неконтрольоване підвищення цін і зниження якості послуг.
ПІд час розмови у слухачів виникли питання до кандидатав міські голови. Викладачів і студентів цікавило, що робитиме Петро Чернявський для молоді, якщо стане мером.
Сергій Даниленко, старший викладач кафедри фінансів: «Як же все-таки врятувати цю молодь відприхованого геноциду. І друге питання. Держава обманює багатьох у тому плані, що не може бути безпроцентних кредитів, а цим дітям, через рік-два потрібно житло».
У відповідь Петро Чернявський сказав, що це має бути пріоритетом у роботі державної влади. Але міська влада повинна обов’язково створити програму підтримки будівництва житла для молодіта частково компенсувати кредити. А щодо прихованого геноциду, то юнаківі дівчат може врятувати велика кількість спортивних секцій, а також навчання та робота.
Петро Чернявський, кандидат на посаду міського голови м. Черкаси: «У моїй програмі є, до речі, що ми маєм збільшити кількість викладачів і студентів, які будуть навчатися за обміном в ввропейських ВИШах».
Не менш важливою для сучасної молоді є психологічна підтримка.
Олексій Севериненко, керівник реабілітаційного центру «Аврора»: «Мы планируем проводить работу со студентами в вузах, а также с их родителями. Если сейчас поднять руку, то у каждого есть проблемыс родителями, не могут найти общий язык».
По завершенню зустрічі зі студентами Петро Чернявський поцікавивсяперебігом будівництва головного корпусу Європейського університету, яке повинно завершитися до початку наступного навчального року. У розмові з ректором кандидат на посаду міського голови зауважив, що розбудова навчальних закладів є запорукою процвітання будь-якої країни.