Хто не пам’ятає минулого, той не має майбутнього, вважає народний депутат України Богдан Губський. Народний обранець започаткував нову програму патріотичного спрямування «Прапор перемоги». Заручившись підтримкою істориків, Богдан Губський створив точну копію стяга, здійнятого 1 травня 1945 року над Рейхстагом у Берліні. Це штурмовий прапор 150-ої Ідрицької стрілецької дивізії. Копії стяга нардеп уже передав школам, музеям і ветеранським організаціям більше ніж десяти сіл Черкаського та Золотоніського районів.
У переддень свята Перемоги народний депутат Богдан Губський особисто привітав більше 3 тисяч жителів Черкаського та Золотоніського районів. На Золотоніщині нардеп побував у селах Богдани, Каленики, Броварки, Плешкані, Підставки та Коврай.
У межах програми патріотичного спрямування «Прапор перемоги», народний обранець передав у кімнату слави села Богдани точну копію стяга, здійнятого 1 травня 1945 року над Рейхстагом.
Богдан Губський, народний депутат України: «Копія прапора ідентична, виготовлена, згідно з законом України».
У селі Каленики Богдана Володимировича зустрічають радо. Калениківцям нардеп Губський відомий своїми добрими справами.
Тамара Маслюченко, директор Калениківського НВК: «Він інколи не забував про освіту, надавав гранти для обдарованої молоді для навчання у престижних ВИШах, вітав навіть жителів віддалених сіл із такими святами, як Різдво Христове, початок навчального року. У наш час, коли патріотизм і гордість за державу не завжди на високому рівні, для молодого покоління дуже важливо знати своє минуле, свою історію».
Наступне село – Плешкані. Гостям свята приємні хвилини дарують артисти зі столиці. Солісти ансамблю Національного академічного хору імені Верьовки прибули до села на запрошення депутата. Вокалісти потішили селян майстерним виконанням військово-патріотичних пісень.
У селі Підставки Золотоніського району подарований прапор Перемоги встановлять біля обеліска. За словами голови Ради ветеранів села Дарії Киви, пам’ятний стяг стане в нагоді під час святкового параду.
У багатьох селах нардеп Губський не вперше. Мета візитів народного обранця – спілкування із селянами, вирішення їхніх нагальних проблем.
Богдан Губський, народний депутат України: «Я хотів би висловити величезну вдячність тим, хто воював на фронті, тим, хто працював в тилу, тим, хто пожертвував власним життям задля перемоги, й тим, хто дожив до сьогодні. Ті проблеми, з якими до мене звертаються ветерани ВВв, інваліди, пенсіонери, обов’язково повинні бути вирішені. Я переконаний, що мої законодавчі ініціативі допоможуть покращити життя малозабезпечених ветеранів».
Раді бачити депутата Губського і в селах Черкаського району. Геронимівка,
Будище, Байбузи, Яснозір’я, Софіївка, Кумейки та Свидівок. Таким є маршрут нардепа.
Світлана Вовк, сільський голова с. Свидівок: «Ми в минулому році перезахоронювали солдатів-десантників. Тоді нам так був потрібен цей прапор, а ми його не знайшли… От тепер маємо власний, ми дуже вдячні, це чудовий подарунок до Дня Перемоги».
Особливо радіють прапору Перемоги в селі Будище. Віднині подарований нардепом стяг майорітиме в тамтешньому музеї історичної пам’яті. Творець і хранитель музейної кімнати – Микола Нестеренко. Під час уроків мужності, що їх чоловік викладає в Будищанській школі, він обов’язково приводить школярів на екскурсію до музею.
Микола Нестеренко, хранитель музею історичної пам’яті, с. Будище: «Для мене це дуже цінний подарунок. Я з повагою до нього ставлюся й обов’язково віднесу в музей, усім розповідатиму, що цей експонат нам передав Богдан Губський».
Оригінал прапора зберігається в музеї в Москві.
Богдан Губський, народний депутат України: «Прапор Перемоги – це штурмовий прапор 150-ої Ідрицької стрілецької дивізії, здійнятий 1 травня 1945 року над будівлею Рейхстагу в Берліні (Німеччина) радянськими військовими. Це символ остаточної перемоги, передвісник того, що потрібно жити та працювати далі».
Копії стяга нардеп передав школам, музеям і ветеранським організаціям Золотоніського та Черкаського районів. Поїздки депутата на Черкащину тривають. Побачити прапор Перемоги на власні очі та насолодитися концертом зможуть ще багато черкаських селян.