Світлофори розбрату. Міліція і мерія Черкас ніяк не можуть поділити 54 світлофори. Через це містяни та гості часто не можуть спокійно перейти дорогу або проїхати перехрестя. Про подробиці конфлікту пише одна з черкаських газет. Детальніше дивіться у нашому огляді преси.
Квартирні крадіжки
Улітку активізується не лише спека, а й злодії. Літо – це їхня золота пора, пише «Молодь Черкащини». Коли містяни їдуть у відпустки чи надовго осідають на дачах, їхнє житло ризикує потрапити у поле зору квартирних шахраїв. Від початку року в області вже трапилося більше сотні крадіжок. За словами начальника управління карного розшуку УМВС України у Черкаській області Володимира Голубоша, з квартир викрадають традиційний набір – усе, що можна легко винести. Передусім – золото, гроші і не громіздку техніку.
Світлофорний конфлікт
Міліція і мерія ділять світлофори. Через це черкащани часто не можуть спокійно перейти дорогу чи проїхати перехрестя, пише газета «Вечірні Черкаси». 54 світлофорні об’єкти Черкас є державною власністю та перебувають на балансі державного підприємства «Черкаси-Інформ-Ресурси». У мерії запевняють, що держава не фінансує утримання світлофорів, а «Черкаси-Інформ-Ресурси» самостійно не може їх утримувати. Власне через це у місті останнім часом часто не працюють світлофори. Черкаська міська влада хоче забрати їх на своє утримання. Однак, в УМВС пояснюють, що безоплатно передати на баланс міста державну власність вони не можуть. Подробиці конфлікту – у газеті.
Начальниця «пресує» підлеглу
Начальниця «пресує» підлеглу через суд, пише «Черкаський край». Таку справу нині розглядає Придніпровський райсуд Черкас. Позов до суду на свою підлеглу подала начальниця відділу державного реєстру актів цивільного стану Черкаського районного управління юстиції. У своєму позові вона звинувачує головного спеціаліста відділу ДРАЦС Ольгу Гладун у побитті. Із тексту слідує, що остання буцімто побила одразу двох: шефиню та колегу по роботі, яка начебто «стала грудьми» на захист любої начальниці. Тим часом обвинувачувана називає це звичайною провокацією. Детальніше про ситуацію читайте в газеті.
«Баскетбольний двір»
Ініціативні черкасці можуть отримати «Баскетбольний двір», пише «Акцент». Організатор соціального проекту – ОБФ «Країна Баскетболія» спільно з «Черкаськими мавпами» – запевняє, що баскетбольний майданчик у дворі будинку, школи чи на території КСНу можна зробити дуже просто. Для цього треба бажання місцевих жителів, знайти з-поміж них ініціаторів, подати заявку до «Черкаських мавп», отримати обладнання та встановити його разом із фахівцями. Таким соціальним проектом «Черкаські мавпи» прагнуть популяризувати аматорський та професійний баскетбол, а також – здоровий спосіб життя.