додому Новини на ВІККА ВіККА-новини «Ми – чемпіони! А ти?»

«Ми – чемпіони! А ти?»

0

Бути здоровим – просто. У цьому містян переконували учасники І Черкаського пробігу-2010. Участь у марафоні взяли понад двісті сорок бігунів. Серед них – як спортсмени, так і аматори. Причому різного віку. Бігуни долали три дистанції: один, шість та дванадцять кілометрів. Загалом же, це масштабне спортивне дійство присвятили Дню пам’яті людей, які померли від СНІДу. Більше про це – у сюжеті далі.

Свято спорту та толерантності. Так охрестили І Черкаський пробіг-2010. Кількість цьогорічних марафонців побила всі попередні рекорди. Взяти участь у пробігові зголосилися спортсмени та аматори від малого до великого. Емілія Святославівна – одна із найстарших учасниць. Їй – шістдесят шість. Аби пробігтися черкаськими вулицями – приїхала аж із Києва.
Емілія Жадан, учасниця марафону: «Я всю жизнь бегаю. Я и марафоны бегала, и 100 км бегала вокруг Одессы несколько раз и марафоны по всему миру бегала. 100 км я пробежала, 3 место среди женщин заняла. Мой результат – 11 час. 42 мин.».
А ось ця жінка – рекордсменка України з марафонського бігу.
Тетяна Кузіна, рекордсменка України з марафонського бігу: «В 2005 году я бежала в марафоне в Риме, где установила рекорд Украины, новый рекорд, который до меня продержался 17 лет. 42 км 195 м пробежала за 2 ч. 25 мин. и 44 сек.»

У сьогоднішньому марафоні через травму не бігтиме. Приїхала, аби пропагувати здоровий спосіб життя. Адже цьогорічний захід присвячений Дню пам’яті людей, померлих від СНІДу. Головний меседж організаторів: «Альтернатива є!».
Сніжана Бардась, Всеукраїнська мережа ЛЖВ: «Мы хотим сказать о том, что, независимо от каких-то заболеваний, проблем в жизни, финансового кризиса, ты дожжен бороться за свою жизнь. Сегодня люди с ВИЧ-статусом могут и имеют право жить до глубокой старости, это не миф, а реальность».
Для Дмитра участь у марафоні – особисте випробування. Він долатиме шестикілометрову дистанцію. Свого ВІЛ-статусу не приховує.
Дмитро Андрійченко, регіональний представник Всеукраїнської мережі ЛЖВ: «Я хотел бы сам себе доказать лишний раз, что я ничем не отличаюсь, показать другим людям то, что у меня связано со здоровьем, – это сугубо мои личные проблемы, я не причиню никакого вреда. Самое главное – ВИЧ не преграда для того, чтобы заниматься спортом».
Що таке той ВІЛ – тут знають навіть найменші учасники марафону.
Нікіта Кириченко, учасник марафону: «Спочатку приходить ВІЛ, потім СНІД. СНІД – це дуже серйозна хвороба».
Окрім бігу, на цьому заході берегти здоров’я заохочували піснею, танцями та показовими виступами. А кожен охочий цього дня міг навіть без слів висловити своє ставлення до здорового способу життя. За допомогою ось таких символічних відбитків.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version